Головна Світ мами Блог читателя: как приучить детей любви к природе

Блог читателя: как приучить детей любви к природе

mamabook
41 Переглядів

блогВесна – це чудова пора, пора пробудження, відновлення, зародження. Зараз дуже гарний момент привчити дитину любити та бережно ставитись до природи. Адже навкруги все починає оживати, прокидається від зимової сплячки. Усі дітки від природи є дуже уважними спостерігачами, але потрібно щоб мама допомогла побачити у цьому прекрасне, це ж так важливо виховати їх добрими та люблячими наш навколишній світ.

Пам’ятаю як коли були зовсім маленькі мої діти, часто брала їх на ручки на вулиці. Підносила до дерева чи кущика і розказувала, що це квіточка, це листочок, а он там літає пташечка. Коли ставали трішки більші і могли зосередити погляд на менших деталях любили розглядати комашок: мурашок, що повзли по стовбурі дерева; божу корівку, яка сіла на рукав кофтинки; метелика на квіточці. Ну й звичайно домашні тваринки. Змоги тримати котика чи песика у нас не було, тому ми завели черепаху. Діти з величезним задоволенням її годують, купають та вигулюють. Взимку годували птахів у саморобній годівничці.

Зараз ми уже проживаємо у своєму будинку. То ж цей рік для нас буде дуже насичений. Уже склали з дітками список дерев, які плануємо посадити, вибрали квіти. Але, можна посадити деревце і в дворі будинку, чи на дачі, чи навіть за містом при дорозі. Уявляєте, як колись ваші діти будуть розказувати: «Ось цьому дереву стільки років як мені, це я його посадив». Також зараз є дуже багато ідей «городу» на підвіконні, це дуже цікаво малюкам, привчає дбати про когось чи щось. Адже вже навіть дворічна дитина може вправно підливати рослинки.

Надіюсь мої дітки і далі ростимуть в гармонії з природою, любитимуть та берегтимуть її. Пам’ятаю як минулої весни, мій трирічний син просто дивував оточуючих своїм ставленням до пробудження природи, кожен новий листочок на кущику та новенька травинка, визивали у нього стільки позитивних емоцій, що це все передавалось оточуючим. Він бігав від кущика до кущика, гладив листочки. Я пишаюсь своїми дітьми і надіюсь що ця любов до природи у них лишиться на все життя.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також