Головна Світ мами Блог читателя: как мы закрываем березовый сок

Блог читателя: как мы закрываем березовый сок

mamabook
140 Переглядів

березовый сокВесна – це пора перших закруток у нашій сім’ї. Уже крапає березовий сік. Звичайно, він дуже корисний у свіжому вигляді, адже в своєму складі має безліч корисних мікроелементів: залізо, глюкоза, кальцій, калій, органічні кислоти. Завдяки ним, березовий сік використовують і як лікарський засіб, і як косметичний для догляду за шкірою та волоссям. У медичних цілях використовують для лікування шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, при хворобах суглобів та хребта…

А ще він дуже смачний просто пити замість води. Тому ми заварюємо та закатуємо його у банки та п’ємо його ще й влітку. Хочу поділитись із вами рецептом як ми заготовлюємо сік.

Спершу сік переціджуємо через марлю, наливаємо у каструлі та ставимо на вогонь. Поки сік нагрівається готуємо банки ( ми закриваємо у 3літрові): миємо, стерилізуємо. Стерилізуємо кришки. Коли банки готові – у кожну банку (3л) сиплемо по три столові ложки цукру, лимонної кислоти на кінчику ножа та дві дольки лимона або лимон та апельсин. Сік довести до кипіння та заливаємо у банки і закатуємо, вкутуємо одіялом та даємо вистоятись два дні.

Це наш класичний рецепт, ми закриваємо його найбільше. А ще дуже смачно виходить коли заміняти лимон сушеними яблуками чи грушами, чорносливом і курагою, шипшиною. Пробувала також із зеленим чаєм – дуже смачно, схоже на холодний чай Ліптон. Подруга закривала ще й із цукерками барбарисками і дюшесом, каже найсмачніше. Я поки так не пробувала, але дуже хочу спробувати ще й такий рецепт.

детская вышиванка бодиНа фото: детская боди-вышиванка (Интернет-магазин Tovarik.com.ua, раздел Детям)

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

mamabook.com.ua

Читайте також