Головна Світ мами Блог читателя: как мы укладываемся спать

Блог читателя: как мы укладываемся спать

mamabook
115 Переглядів

ребенок спитУ нас в сім’ї троє діток: Марічка ( 5 років), Дениско (3 роки) та Владислава (1 рочок). Так як діти ще маленькі і мають зовсім різні характери, іноді вложити їх спати дуже тяжко. Тож намагаємось притримуватись одного режиму для усіх і всіх разом вкладаємо спати.

Перш за все, стараємось, щоб вечір проходив більш спокійно. Тому усі активні ігри переносимо на першу половину дня, багато гуляємо на свіжому повітрі. А ось ввечері малюємо, робимо аплікації, саморобки, учимо вірші, граємо настільні ігри, складаємо пазли, можемо подивитись коротенький мультик. Це дуже заспокоює малюків. Останнім часом, старші все малюють малюнок домовичкові Кузі та кладуть його під подушку, за що вранці знаходять подарунок. Ця забавка так їм сподобалась, що стараються щодня щось цікавіше намалювати і вже не можуть дочекатись вечора, щоб лягти спати.

Наступним нашим ритуалом є вечірнє купання. Так як вода відбирає багато сил, даємо дітям досить часу, щоб нахлюпатись. Тоді вони самі заспокоюються і полюбляють просто розслабитись і лежати у ванній. Тут головне не пропустити цей момент і не дати знову розігратись, адже якщо хоч хтось один знову розбушується, то його підтримають усі і тоді вкладання затягується надовго. Після купання, швиденько одягаємо піжамки і йдемо у кімнату.

Провіряємо, чи усі іграшки уже сплять, адже якщо не положити їх на свої місця вони будуть вночі плакати. Бажаємо спокійної ночі звіряткам та лялькам і вкладаємось у ліжечка. Читаємо казочки, робимо дітям масажик «Рейси-рейси, шпали-шпали…» Старші зазвичай відразу засинають. А меншій ще розказуємо, що в селі в бабусі вже собачка заліз у будку і спить, котик скрутився клубочком і заснув, курочки пішли спатки і так про всіх тваринок, аж поки донечка не засинає.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також