Головна Світ мами Блог читателя: как мы принимали участие в параде колясок

Блог читателя: как мы принимали участие в параде колясок

mamabook
86 Переглядів

татьяна бондаренко

Парад дитячих колясок – це цікаве свято як для дітей, так і для їхніх батьків. Це привід проявити свою фантазію. Так цікаво спостерігати за колясками, які перетворилися на карети, машини, квіти, різних тварин, кораблі, всередині сидять принци і принцеси, феї і пірати, казкові та мультяшні герої, а коли ще й батьки та старші діти переодягаються в такт малюкам, то виходить справжня костюмована родина.

Минулого року парад колясок прийшов і до нашого міста, тож я вирішила обов’язково брати участь у ньому. Та постало питання, кого ж перевдягати, 6-місячного сина чи 2-річну доньку? Сина буде простіше всадити у коляску і він ще й заснути може. А донечка уже зможе підіграти, із задоволенням перевдягнеться… Тож повагавшись вирішила готувати обох.

татьяна бондаренко

За браком коштів оформляла все із підручних матеріалів. Донечка Софійка перевтілилася на Пеппі Довгу Панчоху. Картата спідничка, кофтинка, пара нашитих латок, намальовані веснянки, хвостики на різні боки, довелося докупити 2 пари смугастих гольфиків і костюм готовий. У Пеппі вірними друзями були мавпочка і кінь. Маленьку мавпочку позичили у сусідів, а на коня перетворили наш дитячий велосипед. Старі картонні коробки, клубок ниток, клей, трохи фантазії і майже тиждень роботи – кінь у яблуках готовий.
Колясочку сина перетворили на пінгвіна. Тут було ще простіше: старі чорні брюки, приклеєні очі і лапки.

Настав день параду. Погода підвела, було дуже холодно, вітряно, час від часу зривався дрібний дощик. Довелося костюми дітей ховати під теплими куртками і шапками. Деякі учасники взагалі не прийшли. Та ті, хто прийшов – не пошкодували! Діти із задоволенням перевтілювалися на героїв, позували перед фотокамерами і посміхалися всім присутнім. У свою чергу я ловила погляди перехожих, бачила їхні посмішки і розуміла, що перевтілення вдалися.

Автор онлайн-блога: Татьяна Бондаренко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за сентябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також