Головна Світ мами Блог читателя: как детки рисуют мои портреты

Блог читателя: как детки рисуют мои портреты

mamabook
449 Переглядів

ребенок рисует

Мої портрети – найрідніші серцю малюнки.

Першим моїм портретом у житті був портрет намальований однокласником на листі ватману. Колись вкрав у мене фото та перемалював (він дуже гарно вмів малювати) та зробив мені такий подарунок сюрприз на 8 березня. Ще досі ця величезна картина є у моїх батьків у селі. Сама люблю малювати, навіть починала колись ходити у художню студію, але змушена була покинути заняття.

Часто спостерігаю за художниками у парку, як вони малюють з натури. Колись і собі та дітям замовлю такі портрети, а поки стіни прикрашають мої портрети, зроблені дітьми.

Марічка малювала рік назад сама. Кажуть малюнок дитини передає ставлення її до того, кого вона малює. Мені здається по цьому малюнку видно, що донечка мене дуже любить: усе яскраво та ніжно.

А Денискові допомагала я, він у нас поки малює лише машини, але теж захотів зробити маму. Тому ми робили аплікацію із шматочків тканини, ниток та кольорового паперу. Я вирізала усі детальки, а син із величезним задоволенням клеїв усе на місця. Найбільше сподобалось прикріплювати волосся.

А картинкою цією ми хотіли передати значення мами у сім’ї, що ми змушені усе встигати: прибирати, готувати та доглядати їх, малюків.

Ці портрети перші зроблені моїми дітьми, є ще кілька нових Денискових «головоногів», і усі вони зберігаються мною, як найдорожчі речі для мене.

ребенок рисует

аппликация

детский рисунок

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також