Головна Світ мами Блог читателя: активная деятельность во время беременности

Блог читателя: активная деятельность во время беременности

mamabook
83 Переглядів

блог

«Батьками не народжуються, а стають»- ці слова стали епіграфом заняття-тренінгу курсу з вагітності, пологів та догляду за малюком,які я проводила разом зі спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї та молоді,коли сама була при надії але активну громадську та суспільну діяльність не залишала. Ми розмовляли з майбутніми мамами на такі теми як:вагітність та пологи, налаштування на успішну вагітність, пропагандували партнерські роди та розширювали знаня про розвиток дитини.

Ми на основі наукових досліджень спростовували хибність твердження, що дитину треба починати виховувати після народження. Це слід робити раніше з моменту зачаття, коли немовля має відчувати, що воно бажане, його люблять,його чекають. Такий зв’язок дуже важливо встановити. Бо вже досліджено, що такі діти набагато краще розвиваються, ростуть, а в майбутньому- стають успішними людьми.

Також ми готували майбутніх матусь до партнерських родів. Так як, практика свідчить, що внутрішньо чоловіки готові підтриувати своїх дружин, але не кожен у цьому зізнаєтья. У програму, також включали перегляд тематичних фільмів та різні консультації. Творчі матусі(які вже стали мамами) приносили і показували свої роботи для діток-це і альбоми,іграшки..Я з цих тренінгів також для себе багато чого винесла,особливо творчих робіт. І в процесі вагітності, я записувала перебіг свого стану в спеціально придбану книгу,яку теж раджу майбутнім матусям Уільям і Марта Сірс «В очікуванні малюка». А вже після народження своєї доньки почала вести альбом «Нашої дитини». Це так цікаво занотовувати,кожний крок,кожну мить,вклеювати фото, робити відбитки ніжок та ручок..

Я дуже люблю збирати різні висловлювання видатних людей, або просто цікаві тезиси і тепер я їх записаю в альбомах для фотографії доньки. Бувають навіть цікаві фото, а під ними як раз влучні висловлювання.Ось наприклад, у донечки є товариш Ванька,вони одного віку. І люблять бігати і ми зробили цікавий знімок,коли Ліза намагається догнати Ваню, а я знайшла як раз влучне висловлюванння : «Ванька! Не бегай от своего счастья! Догоню ведь хуже будет!» А ось нещодавно я придбала книжечку «Рости, моє деревце, з міцного коріння», в цій книжечці ми записуємо цікаві факти нашого роду, малюємо дерево роду,відшуковуємо родинні фото наших предків і вже працюємо разом з донькою.

Автор онлайн-блога: Оксана Чихман

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

блог

блог

блог

mamabook.com.ua

Читайте також