Головна Світ мами Блог читача: у скільки років віддавати дитину до школи

Блог читача: у скільки років віддавати дитину до школи

mamabook
33 Переглядів
Режим дня для школьника

Режим дня для школьникаЯ довго думала про вік сина, перш ніж наважитися віддавати його до школи. І хочу поділитися власним досвідом, коли все-таки найкраще це робити – в 6 чи 7 років?

Для дорослих різниця у віці в 1 рік – мізерна. А от для діток рік життя проходить, як для дорослого за 5 років! Я читала багато думок різних психологів і часто зустрічала думку, що значна частина наших знань, вмінь закладається у віці до 3 років Дитина колосальними темпами пізнає світ, дуже швидко все схоплює. Його мозок поглинає величезну кількість нової інформації. Тому у діток різниця навіть в декілька місяців дуже суттєва і помітна.

У 5-річному віці сина вирішила провести невеликий експеримент. Завела зошит наших досягнень. Щомісяця я записувала все нове, чому він навчився, що у нього вийшло зробити вперше. Потім зрозуміла, що місяць – дуже великий проміжок часу стосовно розвитку дитини. І почала робити помітки кожні 2 тижні. І наприкінці нашого 5-ліття я зрозуміла, скільки всього він освоїв за цілий рік!! Ми навчилися писати перші літери, він почав читати. Ми вивчили багато нових слів англійською мовою. Відразу після 5-річчя дитина захопилася малюванням, а напередодні 6-річчя вже проявляв схильність до швидкого рахування, складання пазлів, розгадування головоломок. Я помітила чудові здібності до логічного мислення.

Тому сьогодні з впевненістю можу сказати, що не поспішайте віддавати дитину до школи в 6-річному віці. 7 років – ідеальний варіант. 7-літки не лише мають більше здібностей до навчання, але й більш витривалі, слухняні, посидючі. Син у першому класі проявив дисципліну. Він у третьому класі. І він – найкращий учень класу. Навчається в «Ростку», з легкістю розв’язує математичні задачі. Він фізично значно витриваліший, ніж більшість його однокласників, які пішли в 6 років.

І, до речі, таке моє спостереження. У нашому класі 4 відмінника: син та ще 3 дочки. Усі ці дітки пішли до школи у віці 7 років.

Успіхів вашим школярам!

Автор онлайн-блогу: Олена Тарасенко 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Вірші про школу українською мовою

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також