Головна Здоров'я Авокадо часто заражене патогенними бактеріями: підказуємо, як це виправити

Авокадо часто заражене патогенними бактеріями: підказуємо, як це виправити

mamabook
145 Переглядів
смузі

смузіВажко знайти більш корисний продукт, ніж авокадо. Це джерело цінних жирних кислот, які не відкладаються у вигляді жиру. Навпаки, регулярне вживання авокадо призводить до зниження рівня шкідливого холестерину, чистить стінки судин і запобігає серцево-судинним патологіям. Авокадо – це джерело великої кількості мінералів, зокрема магнію й кальцію. Проте 20% авокадо заражені небезпечними бактеріями.

Дізнайтеся про цінний лайфхак, які захистить ваше здоров’я.

У чому небезпека авокадо?

Нещодавні дослідження продемонстрували, що на шкірці авокадо містяться скупчення небезпечної бактерії Listeria monocytogenes. Вона знаходиться чітко на поверхні фрукту і потрапляє всередину, якщо цілісність шкірки була порушена. Також варто знати, що заражений у середньому кожен п’ятий авокадо.

Що таке лістерія?

Це мікроскопічний паразит, який провокує розвиток захворювання – лістеріоз. Ця бактеріальна інфекція заражає людей із послабленим імунітетом: вагітні, діти, люди похилого віку. Симптоми лістеріозу з’являються на 7-14 день після вживання забрудненої їжі.

Небезпека захворювання:

  • Викликає сильну діарею.
  • Провокує зневоднення організму.
  • Підвищення температури тіла.
  • Може призвести до викидня у вагітних.
  • Сильний головний біль.
  • М’язові судоми.
  • Втрата свідомості.

кишечник

Як захиститися від бактерії?

Спосіб 1. Використовуйте харчовий перекис водню 3% або 9%. Це перекис, у складі якого немає бензоату натрію, про що вказано на упаковці. У глибоку ємність покладіть авокадо, повністю покрийте водою, додайте перекис із розрахунку 1 ч.ложка на 1 л води. Потримайте авокадо 20 хвилин. Цього достатньо, аби знезаразити його шкірку.

Спосіб 2. Завжди зберігайте цей фрукт у холодильнику до моменту його споживання. Бактерія активується лише при кімнатній температурі. Тож вам слід ретельно промити авокадо. Найкраще це робити щіткою для овочів, після чого відразу вживати.

Важливо! Ніколи не купуйте авокадо, шкірка яких придавлена, тріснута.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також