Головна Малюки Атопічний дерматит у дітей: що це таке та чи можна його позбутися

Атопічний дерматит у дітей: що це таке та чи можна його позбутися

mamabook
30 Переглядів
дерматит

дерматит

Багато батьків стикаються з атопічним дерматитом у дітей. Найбільш розповсюджені ознаки — свербіж і лущення шкіри. Якщо помітили подібне у своєї дитини, саме час замислитися, чи це не дерматит. Точний діагноз поставить алерголог. Проблема зустрічається у кожної четвертої дитини у світі. При цьому в дорослому віці малюки більше не стикаються з подібною проблемою. Лікувати атопічний дерматит у дітей можна в домашніх умовах. Найкращим помічником у цьому стане дерматокосметика. 

Яким буває атопічний дерматит

Офіційної класифікації немає. Але лікарі користуються робочим варіантом, який залежить від віку юного пацієнта: 

  • у немовлят — непокоїть до 2 років; 
  • у дітей — проявляється до 12 років; 
  • у підлітків — виникає після 12 років. 

У немовлят атопічний дерматит проявляється у вигляді папул на обличчі, біля коренів волосся, на руках та ногах. Через постійну сверблячку малюки стають неспокійними. У дітей шкіра лущиться, тріскається та свербить. Підліткова форма проявляється у виді бляшок з лущенням. 

дерматит

Як позбавитися атопічного дерматиту

Атопічний дерматит не вважається небезпечним. Проте він завдає незручностей, особливо маленьким діткам — постійне свербіння заважає спати.

Рекомендації, які допоможуть зробити лікування максимально ефективним: 

  • відмовтеся від ванн із піною на користь нетривалого купання зі спеціальними засобами; 
  • відмовтеся від догляду за шкірою з використанням ароматизованої продукції  —   обирайте спеціалізовану косметику, наприклад, дерматокосметику La-Roche Posay; 
  • щодня зволожуйте шкіру — навіть якщо атопічний дерматит перебуває у стадії загострення. 

Проблемна шкіра потребує особливого догляду. Продукція бренду La-Roche Posay зробить цей процес максимально комфортним. Формули всіх засобів гарантують тривале полегшення вашому малюку. Вони протестовані навіть на дуже чутливій шкірі, не провокують алергії. Правильний догляд у дитинстві — один із найефективніших способів запобігти появі захворювання в майбутньому.  

Читайте також