Головна Здоров'я Анонімна реабілітація при наркоманії та алкоголізмі в Києві

Анонімна реабілітація при наркоманії та алкоголізмі в Києві

mamabook
95 Переглядів
алкоголь

алкогольСпівробітники наркоклініки «Рука допомоги» пропонують пройти професійне, анонімне лікування наркоманії та алкоголізму в Києві. За час своєї діяльності дане спеціалізована установа заслужила блискучу репутацію і величезну кількість позитивних відгуків, допомогла більш ніж 2000 залежним людям покінчити з вживанням спиртного / наркотиків і повернутися до нормального життя.

Переваги анонімного лікування наркоманії та алкоголізму

Дотримання суворої політики конфіденційності є одним із базових принципів роботи клініки. Будучи впевненими в тому, що про їхню проблему ніхто не дізнається, пацієнти значно легше погоджуються на госпіталізацію і проведення реабілітації. Анонімне лікування захищає як самих хворих, так і членів їх сімей від суспільного осуду.Крім того, відсутність постановки на облік полегшує процес соціальної адаптації.

Успішно пройшовши реабілітаційний курс, людина отримує можливість почати нове життя без будь-яких обмежень, пов’язаних із вибором роду діяльності, працевлаштуванням, отриманням прав на водіння, з якими часто зіштовхуються наркомани та алкоголіки після терапії у державних наркодиспансерах.

Пацієнти приватної клініки можуть бути на 100% впевнені в дотриманні конфіденційності незалежно від того, звертаються вони за разовою допомогою, викликаючи нарколога додому, або ж проходять повний курс лікування в умовах закритого стаціонару.

стрес

Етапи подолання патологічних залежностей

Ефективне лікування наркоманії в Києві та лікування алкоголізму в Київі завжди являє собою комплексну програму, розділену на кілька основних етапів:

  1. Діагностика – дозволяє не тільки поставити людині діагноз, визначити стаж залежності, ступінь тяжкості захворювання, а й оцінити її рівень мотивацій, психотип, наявність можливої ​​психологічної схильності до розвитку алкоголізму / наркоманії. Виходячи з цього, підбираються оптимальні методи лікування, розробляється індивідуальний терапевтичний курс.
  2. Робота з мотиваціями – перший крок до одужання. Допомога фахівців незамінна для сімей, в яких близька людина страждає від наркоманії або алкоголізму, але навідріз відмовляється лікуватися. Використовуючи метод інтервенції, професіонали допоможуть хворому усвідомлено прийняти правильне рішення.
  3. Детоксикація – забезпечує комфортне подолання гострої абстиненції, хімічної залежності. Покращує загальний стан пацієнта. Крім нейтралізації токсичних речовин, у програму детоксикації входить надання медикаментозної допомоги для підтримки внутрішніх органів і систем.
  4. Реабілітація – основний етап лікування, спрямований на повне подолання залежності, в тому числі й психологічної. Пацієнтам надається допомога у виявленні, усуненні причин захворювання, формуванні стійких мотивацій до одужання. Психо-і фізіотерапевтичні програми сприяють як фізичному, так і психологічному, а також особистісному відновленню реабілітантів.
  5. Ресоціалізація – стадія закріплення досягнутих результатів. На цьому етапі з реабілітантами працюють психологи, психотерапевти, які допомагають навчитися відчувати задоволення від тверезого способу життя, знаходити джерела отримання позитивних емоцій не у вживанні хімічних речовин, а в роботі, навчанні, занятті улюбленою справою, спілкуванні. Фахівці також проводять ряд заходів, спрямованих на усунення невростенічних, депресивних станів, попередження зриву.

Детальніше про використовувані методики лікування, послуги, їх вартість можна дізнатися, зателефонувавши в київське відділення клініки «Рука допомоги» або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

Читайте також