Головна Дошкільнята Англійська Helen Doron для найменших

Англійська Helen Doron для найменших

mamabook
147 Переглядів

Англійська для немовлят – сьогодні зовсім не дивна батьківська примха, а розумна турбота про ранній розвиток дитини. До трьох років малюк, вбираючи нову інформацію, здатний легко навчитися чому завгодно. Грамотно направляючи розвиток і навчання з урахуванням психічних, фізичних особливостей, батьки можуть допомогти дитині у вивченні English як другої рідної мови.

Ефективність авторської методики Англійська Хелен Дорон

Унікальна методика викладання англійської мови заснована на постійному англомовному спілкуванні, багаторазовому повторенні віршів, пісень, промовляння звичайних повсякденних дій англійською. Чим раніше дитина стикається з новими знаннями, тим легше їй не просто вивчити іноземну мову, а й запросто навчитися мислити англійською, висловлювати почуття та емоції.

Навчальний центр вивчення англійської з нуля

Заняття англійською мовою для дітей у центрі Хелен Дорон (Софіївська Борщагівка, Святопетрівське) організовані в ігровому форматі. При цьому важливий не сам факт інтерактивних ігор, а те, що проводяться ці вправи та ігри з малюками з урахуванням етапів розвитку здібностей дитини. Відбувається не механічне заучування слів і фраз, а живе повсякденне спілкування.

  • Дрібна й велика моторика використовуються як фундамент, на якому будуються більш точні рухи, допомога у розвитку навичок правильної вимови.
  • Для запам’ятовування й вивчення англійських слів, поліпшення пам’яті, мислення та уяви використовується зоровий канал пізнання – яскраві картинки, відео англійською.
  • Тактильні ігри – ліплення, малювання, сортування, предметні маніпуляції з англійським коментуванням допомагають досягти прогресу у вивченні English.

Helen Doron English

Для кожного віку свій курс Helen Doron English

Неординарна методика викладання англійської мови побудована на розвитку самостійності дітей. Педагоги допомагають знаходити елементи творчості у навчанні, мотивують і направляють дітей. Відповідно розроблені окремі програми, що враховують конкретні рівні знання англійської мови та вік дитини.

  • Розвиток емоцій, довільної уваги, слуху, зору, почуття ритму – весела англійська для немовлят.
  • Чудовий вік пізнання, сюрпризів, музичне виховання, слухове сприйняття мови – англійська малюкам від року до двох років.
  • Розвиток пам’яті малят, уваги, вивчення розмовної англійської – для дітей до 6 років.
  • Граматика, шліфування вимови, читання, аудіювання – курси англійської у Києві для молодших школярів.
  • Освоєння всіх правил і граматики, молодіжні проекти й програми – креативні уроки англійської для підлітків.

Англійська з пелюшок – це турбота про майбутнє дітей, їх успішна самореалізація, доступ до величезного світу знань і спілкування, культурної спадщини інших народів. Пробний безкоштовний урок англійської Хелен Дорон розвіє всі сумніви й хвилювання дбайливих батьків.

Читайте також