Головна Релакс Як впливає фіолетовий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає фіолетовий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
426 Переглядів
шпалери

шпалериВідомо, що наш настрій і навіть стан здоров’я може залежати від кольору одягу, інтер’єру, постілі, посуду. Ми оточуємо себе предметами, не замислюючись, яким чином їхнє забарвлення впливає на нас. Наш сайт Mamabook розповість, чим корисний фіолетовий колір, що він означає.

Що символізує

Це колір королів та царів, тому завжди символізує владність. Фіолетовий колір вважається неприродним, тому з ним пов’язано багато містичного та загадкового. Це колір-провідник, який з’єднує наш світ із потойбіччям.

Вплив фіолетового кольору на людину

Вважається, що фіолетовий колір здатен стимулювати екстрасенсорні здібності людини. Його вплив на мозок до кінця не вивчений. Але люди в постійному оточенні фіолетового кольору часто мовчазні, починаються займатися духовними практиками, різко змінюють свій звичний тип харчування – наприклад, стають сироїдами.

Важливо розуміти, що спектри фіолетового – це поєднання червоного та синього. Тому і колір дуже суперечливий. Фіолетова чакра знаходиться над головою людини. І цей колір дає невидимий зв’язок із космічною енергією. Під дією фіолетового кольору людям приходять геніальні рішення, також це чудова терапія при депресіях, емоційному виснаженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає зелений колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також