Головна Здоров'я 8 звичок, які прискорюють старіння

8 звичок, які прискорюють старіння

mamabook
224 Переглядів
старіння

старінняВиконуючи певні щоденні ритуали, ми самі не помічаємо, якої шкоди можемо завдавати здоров’ю та красі. Наш сайт Mamabook підкаже, які звички можуть бути неймовірно шкідливими.

Звичка 1. Сидіти на дієтах

Йдеться не лише про регулярне сидіння на дієтах, але й їхню часту зміну. Пробуючи одну за одною новомодну дієту, людина стає заручником неправильного харчування. Схуднути не вдається. А от у перспективі це стане серйозним ударом по здоров’ю та вашому зовнішньому вигляді. Люди, які часто пробують дієти, завжди виглядають старше свого віку. Їх видає жахливий стан шкіри, що розвинувся на фоні хронічного авітамінозу.

Звичка 2. Тримати образи

Молодість людини напряму залежить від емоційного стану. Тримаючи образи, ви невпинно наближаєте старість. Насуплені брови, зморщений лоб, стиснуті щелепи, опущені плечі. Так виглядає типова людина, яка тримає негативні емоції в собі.

вуха

Звичка 3. Зловживати цукром

Що корисного солодке дає вашому здоров’ю? Нічого! І ще більшого удару цукор завдає зовнішньому вигляду. При високій кількості в крові глюкоза здатна склеюватися із білком колагеном. Він відповідає за пружню, молоду шкіру. З’єднуючись із цукром, колаген стає жорстким, нееластичним, швидко руйнується. Результат – обвисла, дрябла шкіра, заломи та зморшки на обличчі.

Звичка 4. Ігнорування стресу

Спочатку виникають труднощі на роботі, потім стрес через сімейні конфлікти. Стрес стає нормою вашого життя. Він призводить до зниження імунітету, передчасного старіння, раннім зморшкам та сивини.

 

Звичка 5. Гучно слухати музику

Погіршення слуху – це перша ознака літньої людини. Проте проблема значно глибша. Гучна музика видає неправильні вібрації, які сприймає усе наше тіло, кожна клітина організму. Доведено, що ці коливання здатні негативно впливати на стан здоров’я. Омолоджувати може лише музика для медитацій, а також тихі фольклорні наспіви.

Звичка 6. Пізно лягати спати

Ми – діти Сонця. І жити нам слід згідно циркадних ритмів, тобто в сонячному ритмі. Ідеальний режим дня: лягати із заходом сонця, а підніматися – зі сходом. У сучасному ритмі життя дотримуватися таких біоритмів складно, проте можна навчитися не лягати спати пізніше 23 години.

Звичка 7. Занадто активно тренуватися

Ви звертали увагу на бодібілдерів? Усі вони виглядають значно старше свого віку. Як мінімум, колаген, який необхідний для пружності шкіри, у них активно витягується м’язами. І шкіра обличчя завжди зі зморшками, надмірно суха. По-друге, інтенсивне тренування – завжди стрес для організму. Раннє старіння приходить і через нестачу фізичної активності, і через агресивне тренування. Тож у спорті шукайте золоту середину. І пам’ятайте, що на відновлення імунної системи після виснажливого тренування потрібно 24 години. Тому щоденні тренування підривають ваше здоров’я.

Звичка 8. Забагато м’яса

Їсти м’ясо щодня – злочин проти своєї краси та молодості. М’ясні продукти закислюють організм, а це призводить до ранніх захворювань серця, судин і навіть онкології. Тож м’ясо варто обмежити в раціоні, а також відмовитися повністю від м’ясних напівфабрикатів, ковбаси, бекону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легендарне золоте молоко: рецепт унікального напою для молодості та здоров’я

плашка

Читайте також