Головна Здоров'я 8 ознак захворювань щитовидної залози

8 ознак захворювань щитовидної залози

mamabook
151 Переглядів

aptechkaЗахворювання щитовидної залози – не рідкість. Особливо поширений є такий діагноз, як гіпотиреоз. Захворювання може маскуватися під дуже несподіваними симптомами і більшість навіть не здогадуються, що насправді це ознака проблеми зі щитовидкою. На які симптоми варто звернути увагу?

Наш сайт Mamabook дає підказки. І якщо ви помітили хоча б 4 з описаних ознак – вам варто звернутися до ендокринолога.

Депресія. Гіпотиреоз призводить до погіршення концентрації уваги та клінічної депресії. Окрім цього, у вас проявляється невластива вам нерішучість, стриманість.

Проблеми з пам’яттю.  Ви почали часто забувати, відмічаєте розсіяність.

Часті запори. Гіпотиреоз уповільнює роботу кишкового тракту. Як результат – у вас розвивається хронічний запор.

Сухість шкіри. Шкіра не лише обличчя, а й всього тіла стає дуже сухою. Ви постійно відчуваєте свербіння, дискомфорт, особливо сухими стають лікті, стопи.

Випадіння волосся. Ця проблема розпочинається несподівано і випадіння стає активним, тривалим. І в цій ситуації не варто витрачати великі кошти на ампули, шампуні, мазі від випадіння волосся. Вам варто звернутися до ендокринолога та здати відповідні аналізи. Як тільки після лікування у вас нормалізується рівень гормонів щитовидки, волосся перестане випадати.

Проблеми з менструальним циклом. У вас починаються збої. Як правило, посилюється кровотеча, збільшується кількість дні самого циклу, посилюються больові відчуття.

Проблеми з вагою. При гіпотиреозі пацієнти часто страждають від зайвої ваги. Здавалось би, ви вже спробували усі способи схуднення, але отримуєте дуже маленький результат. Вам варто перевірити гормони щитовидної залози.

Проблеми зі сном. Гіпотиреоз часто призводить до різноманітних порушень сна: безсоння, нетривалий і поверхневий сон. Прокидаючись вранці, ви завжди відчуваєте втому, ніби зовсім і не відпочивали.  

Будьте уважні до свого здоров’я!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно пити яблучний оцет

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також