Головна Школярі 8 найкорисніших продуктів для школяра

8 найкорисніших продуктів для школяра

mamabook
137 Переглядів

Советы родителям: как вырастить умного ребенкаУспішність дитини в школі в багатьох моментах залежить від його щоденного раціону. Які ж продукти корисно давати дитині в холодний період року, аби укріпити імунітет та стимулювати розумову діяльність.

Вісімку найкорисніших продуктів підготував наш сайт Mamabook

Картопля – джерело калію. Цей мікроелемент дуже важливий для нормалізації серцевого ритму. Також він насичує мозок киснем, що дуже важливо для школярів – адже вони витрачають багато енергії та розумових сил на навчання. Крім того, картопля багата вітаміном С, що знижує ризик алергічних реакцій та підвищує імунітет. До того ж, в холодний сезон року картопля по праву вважається одним з найдоступніших продуктів. І не завезений з екзотичних країн, а вирощений у нас. Страви з картоплі для школяра повинні бути простими та некалорійними (пюре, запіканка). Готуйте картоплю дитині не частіше 3 разів в тиждень.

Риба та молоко – джерело вітаміну Д. Зараз дні стають коротше і, як правило, майже ці-лий сонячний день наші діти проводять в школі на уроках. Саме ці продукти допоможуть компенсувати дефіцит сонячного вітаміну Д. До того ж, кисломолочні продукти ще й укріплюють кістки, зуби, нігті.

Інжир та горіхи – відмінні продукти для боротьби з сезонною депресією. Погодьтесь, чимало школярів починає хандрити з початком навчального року та приходом холодів. Згідно думки лікарів, ці продукти підвищують рівень серотоніну (гормону щастя), а також містять корисні вітаміни В і Е.

Гранат – зимовий продукт №1 для імунітету. Вітамін С – головний помічник у стимуляції захисних сил організму дитини. Як ми знаємо, дитячий організм, особливо підлітків, щоденно піддається атакам вірусів. Ось чому гранат важливо включати в раціон дитини під час епідемії грипу, сезонних застуд.

Морква та яйця корисні для очей. Бета-каротин, який міститься в цих продуктах, бере активну участь в процесах обміну, кровопостачання в сітківці очей. А як відомо, очі дитини щоденно піддаються великому навантаженню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 простих правил, як харчуватися при застуді

ручка учитель, товар, товари

Подарункові ручки з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також