Головна Світ мами 7 цінних порад, як полюбити себе

7 цінних порад, як полюбити себе

mamabook
116 Переглядів

счастье, радость, девушка, женщинаБільшість з нас хоче подобатись оточуючим, приваблювати до себе увагу. Але як ви можете сподобатись іншим, якщо ви не любите себе? Адже в очах оточуючих ми виглядаємо так, як себе подаємо. Тож вам потрібно почати з себе. Навчіться любити і поважати себе, підніміть власну самооцінку. А як це зробити – поради дає наш сайт Mamabook

Порада 1. Кожного дня уважно розглядайте себе у дзеркалі. Тільки якщо раніше ви бачили лише недоліки, то тепер спробуйте знайти ті риси зовнішності, які додають вам привабливості. У вас виразні очі? Вчіться грати поглядом. У вас розкішне волосся? Навчіться доглядати за ним, освоюйте різні техніки укладки, спробуйте різний колір волосся.

Порада 2. Вам не подобається ваша фігура? Маєте зайву вагу? Згадайте просту істину, що плоский живіт та підкачані сідниці не даються нам від природи. Це – результат тривалої виснажливої роботи. І перш ніж полюбити своє відображення у дзеркалі, вам доведеться гарно попрацювати в тренажерному залі.

Порада 3. Хочете бездоганно виглядати, як моделі на сторінках глянцевих журналів? Тоді почніть вивчати техніки професійного макіяжу, навчіться підкреслювати свої найкращі риси та приховувати недоліки зовнішності. А ще краще – зрозуміти, що недоліків у вас немає! І кожна зовнішність унікальна. А от для освоєння професійного макіяжу не обов’язково йти на курси – в інтернет безліч чудових безкоштовних відеоуроків.

Порада 4. Любов до себе починається не лише зі змін у зовнішності, але і важливих внутрішніх змін. Нікому не дозволяйте принижувати вас, особливо близьким людям. Зрозумійте, що ви заслуговуєте на краще ставлення до себе.

Порада 5. Не дорікайте собі за помилки минулого. Душевні переживання – це важка ноша. Позбудьтесь цього тягаря, спробуйте сьогодні почати життя з чистої сторінки, де немає місця докорам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих продуктів від депресії

Порада 6. Самовдосконалюйтесь кожного дня! Розпочніть худнути, змініть гардероб і зачіску, багато читайте, цікавтесь життям та новинами, займайтесь самоосвітою. Ніколи не стійте на місці! Людина, яка знає, чого варта, має і відповідну високу планку. Ви не зможете зв’язати своє життя з людьми, які вас недооцінюють. Якщо ви цікаві іншим людям, то у вас є можливість обирати, з ким саме спілкуватись.

Порада 7. Дуже важливо мати постійне джерело позитивних емоцій, гарного настрою (нове хобі, домашня тварина, музика тощо). Людина, заряджена позитивом, орієнтована на успіх. Оточуйте себе приємними емоціями – і ви дуже швидко закохаєтесь у себе, а значить це зроблять й інші.   

чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також