Головна Релакс 7 причин поставити вдома штучну новорічну ялинку

7 причин поставити вдома штучну новорічну ялинку

mamabook
18 Переглядів

Новорічне дерево у вигляді ялинки чи сосни – головний святковий символ. Він об’єднує родину та коло друзів, створює особливу атмосферу домашнього затишку. Проте щороку залишається дилема: обрати натуральну ялинку чи все ж таки її штучну заміну? Враховуючи світову тенденцію на eco-friendly товари, наш сайт радить вам відмовитися від купівлі живих дерев.

ТОП-7 переваг штучних ялинок

Величезне різноманіття

На сайті https://nashayalunka.com ви можете переглянути каталог ялинок і переконатися, наскільки різними вони бувають. Підібрати можна оптимальні для себе рішення по розміру та формі дерева, його забарвлення, насиченості кольору. Ви можете навіть придбати зовсім оригінальні та незвичні моделі – це ялинки білого, синього, жовтого кольорів. Завжди є можливість замовити виріб, який буде відрізнятися привабливим дизайном.

Схожість із натуральною

Якісну штучну ялинку дуже складно відрізнити від живого дерева. Особливо, якщо на ній уже є іграшки та декор. Обираючи моделі штучних ялинок, надайте перевагу саме литим. Їхня хвоя цільна і кожна гілочка відливається з міцної гуми в індивідуальних прес-формах. Це дозволяє досягти ефекту справжньої ялинкової гілки. На дотик хвоя також дуже вдало імітує справжню. А якщо припорошити гілочки штучним снігом – ваше дерево взагалі неможлимво буде відрізніти від живої сосни чи ялини.

Нетоксичність

Можна підібрати штучні ялинки, які виготовляються із якісної нетоксичної сировини. Це екологічно чисті матеріали, які не становлять загрози для дітей та інших мешканців дому.

Відсутність сміття

Живе новорічне дерево дуже швидко починає скидати свою хвою в умовах домашнього тепла. Це створює багато сміття. До того ж, таке дерево не здатне простояти довго. А штучну ялинку можна тримати як декор навіть до весни.

Безпека для тварин

Ваші улюбленці не будуть гризти штучну ялинку. Також немає ризику, що смола та ефірні олії від живого дерева нашкодять їхньому здоров’ю.

Це економно

Якісна штучна сосна чи ялинка не може коштувати дешево. Проте це разова витрата. Адже дерево здатне прослужити вам десятиліттям. Чого не скажеш про живу ялинку. Щороку ціни на ялинки та сосни стрімко зростають. Тож за декілька років, відмовившись від купівлі живої ялинки, ви могли би повністю окупити витрати на штучне дерево.

Зручне зберігання

Ялинку навіть велику розміру зручно транспортувати. Вона компактно складається і не займає багато місця вдома. Тримати її можна в різних умовах: на балконі, на горищі, у гаражі.

Читайте також