Головна Дошкільнята 5 причин, чому дітям варто купувати настільні ігри

5 причин, чому дітям варто купувати настільні ігри

mamabook
41 Переглядів
настольная игра

настольная играДля дитини дошкільного та молодшого шкільного віку навчання у процесі гри є найбільш ефективним та інтуїтивно зрозумілим. Ніщо не може так зацікавити дитину, як чергова розвага. І якщо регулярна фізична активність дбає про здоров’я тіла, то настільні ігри відповідають за інтелектуальний розвиток малюка. Тим більше, що тематика ігор дуже різноманітна – завжди можна підібрати оптимальні варіанти для дитини. Величезний вибір ігор представлений на сайті https://geekach.com.ua/ru/nastolnye-igry/dlya-detey/ – тут є і вибір серед розваг для великої дружньої компанії, сімейні, для розвитку тощо.

Які навички в дітей розвивають настільні ігри?

Логічне мислення

Незалежно від віку дитини, її здібностей, логічне мислення слід розвивати в будь-якому віці. Це життєво необхідне базове вміння, яке в дорослому віці знадобиться людям будь-якої професії. Якщо дитина задією логіку в процесі гри, то вже в шкільному віці їй значно легше даються такі важкі точні науки, як алгебра, фізика, хімія.

Окрім логіки, у дитини розвивається швидкість реакції, концентрація уваги, гарна пам’ять.

шахматы

Ерудиція

Ось чому потрібно обирати найрізноманітніші ігри для дітей! Чим більша колекція ігор у вас вдома – тим вище рівень знань. Якщо чергувати різні ігри, то дитині ніколи не буде нудно. І вона залюбки будуть освоювати нові знання через запропоновані нові ігри.

Яку тематику ігор можна запропонувати дитині:

  • географія, подорожі;
  • світ тварин і рослин;
  • казкові герої;
  • історичні ігри;
  • економічні та стратегічні.

Розширення словникового запасу

Чимало настільних ігор пов’язані з діями зі словами. Приміром, «Живі історії» – це розмовна гра, в якій потрібно складати авторські казки.  А от Rory’s Story Cubes вже стала легендарною. Це гра, яка відмінно розвиває креативне мислення в дітей. Коли на кубиках гравцеві випадають різні зображення, то він повинен скласти власну історію – цікаву та оригінально. У грі бере участь 9 кубиків, тож це понад 10 млн комбінацій різних символів. Кожного разу гра буде з новими завданнями, тож не ризикує набриднути гравцям.

кубики

Усна лічба

Майже кожна настільна гра пов’язана із підрахунком балів, очок. Виконуючи хід фігуркою по ігровому полю, клітинки також потрібно рахувати. Приміром, у грі «Парк менеджер» гравець повинен проявити себе як організатор та фінансист-початківець. Мета гри – збудувати парк дикої природи. Правильне вкладання фінансів дозволить швидко заробити ринок, джип та інші стратегічні локації для парку.  Тож дитина дуже швидко починає рахувати на відмінно навіть у прикладах з великими числами.

Творчі здібності

Можна підібрати тематичні ігри, які розвивають у дитині фантазію, вміння поєднувати кольори, щось створювати власними руками. Є багато настільних ігор на тему дизайну, моди, предметів побуту тощо. Привчайте дитину до прекрасного через гру. Творчім дітям сподобаються такі ігри, як “Тур культур”, Speed Colors та “Стартап-конструктор”.

Читайте також