Головна Світ мами 7 порад, як оживити стосунки в шлюбі

7 порад, як оживити стосунки в шлюбі

mamabook
229 Переглядів
Сердце

СердцеБагаторічні стосунки в шлюбі не можуть приходити за однаковим сценарієм. Конфлікти, етап звикання, апатія неминучі.  За роки стосунків ви будете переживати як моменти абсолютного щастя, так і забажаєте розлучитися.

Чи можливо все-таки уникнути сімейної рутини та побутових проблем? Як будувати стосунки і що допоможе їх урізноманітнити, оживити, коли вам не вистачає емоцій та взаємного розуміння?

Поради люблячим парам дає наш сайт Mamabook

Дивуйте
Навіть якщо вам здається, що ви знайомі «сто років» і вже все одне про одного знаєте – завжди залишається можливість дивувати кохану людину. Це не сюрприз-подарунок або несподівано організована романтична вечеря. Ні, думайте значно ширше. Ви повинні дивувати партнера своїми новими гранями, несподіваними захопленнями. Наприклад, ви можете записатися на бокс або почати відвідувати тренажерний зал.

Даруйте
Дарувати подарунки на свята – це звична справа. Але значно приємніше отримувати презенти, нехай навіть символічні та недорогі, просто так, без приводу. Це дуже душевні, емоційні вчинки, приємні двом партнерам.

Захоплюйтесь
Запропонуйте коханій людині зробити щось нове для вас, але спільно. Наприклад, почати бігати разом вранці, записатися в тренажерний зал, разом ходити на уроки з танців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 таємниць щасливого сімейного життя

Подорожуйте
Ніщо так не оживляє стосунки, як спільний відпочинок. Зняти стрес, забути про побутові проблеми, побути разом у гарних місцях – відмінний способі оновити стосунки.

Змінюйтесь
Йдеться, звичайно, про ваш зовнішній вигляд. Навряд чи ваш багаторічний образ без змін зможе приваблювати вашого чоловіка. Не бійтеся змінювати свій стиль, дивувати радикально новими зачісками, несподіваним кольором волосся тощо.

Спонтанність
Спробуйте робити спонтанні вчинки. Несподівано для вас сходіть на нічний сеанс до кінотеатру, швидко зберіться на незапланований пікнік та влаштуйте побачення десь у міст.

Здійснюйте мрії
У кожної людини є перелік бажаних речей та вчинків, але через одвічну зайнятість вони відкладають на роки. Допоможіть своїй коханій людині здійснити заповітну мрію. Прикладіть до цього максимум зусиль.

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також