Головна Релакс 7 порад, як встановити сонячні батареї для дому

7 порад, як встановити сонячні батареї для дому

mamabook
106 Переглядів
сонячні батареї

сонячні батареїНа щастя, в Україні вже не перший рік діє «Зелений тариф». Це дозволяє вигідно продавати електроенергію державі. А також повністю забезпечити власні потреби. Звичайно, сонячні панелі варто встановити не лише з метою заробітку. Сьогодні це сучасний та екологічний спосіб отримання енергії. Власникам будинків із батареями вдається серйозно заощаджувати. І це така собі «подушка безпеки» на випадок аварійного відключення від загальної електромережі. Дізнатися все про сонячні батареї ви можете на сайті компанії «Правильне електроживлення». Ми ж дамо підказки, що слід враховувати при виборі сонячних панелей для власного дому.

Порада 1. Розрахунок енергії

Для початку слід розрахувати кількість енергії, яку повинна виробляти ваша домашня станція. На основі цих розрахунків визначається кількість панелей і площа, яку вони будуть займати. Середнє значення для заміських будинків складає 150 Вт на 1 м.кв.

Порада 2. Особливості клімату

Чітко слід враховувати заздалегідь, яка середня кількість сонячних днів у році в вашій місцевості. В Україні лише в південних регіонах майже цілий рік можна отримувати енергію від сонця. Решта ж територій повинні компенсувати нестачу традиційними джерелами електроенергії.

Порада 3. Планування розміщення

Усі панелі повинні розташовуватися на максимально освітлених ділянках крівлі. Якщо хоча б частина модулю виявиться затіненою, то це відразу вплине на ефективність роботи цілої системи. Тож проект вашої домашньої станції повинні розробити фахівці – з урахуванням потужності, розмірів будинку, кількості техніки в домі та членів родини.

сонячні батареї

Порада 4. Офіційне узгодження

Це момент слід узгодити заздалегідь. Якщо ви хочете підключити свою сонячну станцію до загальної мережі, то потрібно з’ясувати потужність, яка відведена для будинку. Зазвичай цей показник складає 5 кВт. Якщо при реєстрації станції виявиться, що потужність панелей перевищує норму, то доведеться підвищити ліміт. Це негативно вплине на оплату комунальних послуг.

Порада 5. Оцініть стан даху

Для нового будинку це питання також актуально. Наскільки ваш дах готовий до монтажу електростанції? Адже крівля повинна витримувати велике навантаження від панелей. Врахуйте, що 1 кв.м. площі даху додатково отримує навантаження в 10-12 кг.

Порада 6. Підготовчі моменти

Вам потрібно буде обслуговувати сонячну станцію. Чистити від пилу, старого листя, сміття, гілок. Отже, дах потрібно спланувати таким чином, щоб між панелями залишалися невеликі доступи для їхнього чищення, перевірки стану.

Порада 7. Лише сертифіковані

Купуйте сонячні панелі в надійних продавців. У компанії повинні бути дозволу на діяльність, а всі батареї – сертифіковані. Не обирайте продукцію сумнівних брендів. Довіряйте виробникам із багаторічною репутацією. Адже ви встановлюєте сонячні панелі на десятиліття – і вони повинні справно й надійно працювати.

 

Читайте також