Головна Світ мами 7 ознак ідеального чоловіка

7 ознак ідеального чоловіка

mamabook
85 Переглядів
Любовь

ЛюбовьАби бути щасливою у шлюбі, потрібні не лише твої зусилля у стосунках. Дізнайся, який тип чоловіків може забезпечити гармонію у сім’ї.

Разом ми – команда
Можливо, це і є єдина ознака, що ваша сімейний човен не розіб’ється об побут та інші неприємності. Якщо ви обидва усвідомлюєте, що ви не тільки дві самостійні одиниці, а є справжнісіньким “цілим”, все буде добре, що б не трапилося. Бо сім’я – це важкий шлях, пройти який під силу тільки тим, хто готовий бути поруч завжди, в будь-яких життєвих обставинах.

У нього є амбіції і прагнення
З милим, звичайно, рай і в курені, але недовго. Така романтика швидко вичерпає себе, якщо чоловік не буде робити нічого, щоб поліпшити ваше життя. Звучить цинічно, але це правда: жінка хоче бачити у своєму дружині людини, поряд з яким вона буде впевнена: вона і діти будуть нагодовані і в теплому взутті взимку.

Він піклується про твоє здоров’я
Йому дійсно важливо, як ти себе почуваєш. Навіть якщо він не буде сидіти біля ліжка і тримати тебе за руку, цілуючи гарячий лоб з температурою 37.7, він проявить свою турботу: сходить в аптеку за потрібними ліками, зварить тобі бульйон або хоча б замовить його з найближчого кафе. Чоловік, який бачить у жінці свою майбутню дружину і матір його дітей, завжди дбає про її здоров’я.

Він завжди шукає компроміси
Ну не буває так, щоб люди все життя мислили однаково. Не буває, і крапка. Завжди знайдеться щось, де ваші погляди розходяться. І якщо в такі моменти він не починає грати в князя і холопів, а шукає розумні компроміси – це серйозний привід подивитися на нього, як на майбутнього чоловіка.

Він підтверджує свої слова вчинками
І його “люблю” означає не просто набір букв, а дії: він піклується про тебе, він поважає тебе, він хоче створити міцну сім’ю. Якщо слова розходяться з діями, то не варто вимагати від хлопчика вчинків чоловіка.

Він працює над собою
Ніхто не народжується з таким життєвим досвідом і мудрістю, щоб вважати себе рівним Богу. Людині, як не крути, потрібно працювати над собою, щоб домогтися успіху – в кар’єрі, в особистому і соціальному житті. І бути хорошим чоловіком – це робота, яка вимагає зусиль.

У вас чудове інтимне життя
Якщо ви подолали період нестримного бажання, який зазвичай пов’язує двох закоханих не більше півроку, а ваш інтим все так само гарний, хоча і рідше – у нас для тебе чудові новини! Ви вже точно зрозуміли, що хочете один від одного, а що ніколи не буде присутнє у вашому сексуальному житті. Ти знаєш, що саме цей чоловік може подарувати тобі задоволення.

подарунок, подарунки, товарНа фото: оригінальні подарункові набори для вчителів, колег, дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також