Головна Здоров'я 7 найкращих продуктів для оздоровлення кишечнику

7 найкращих продуктів для оздоровлення кишечнику

mamabook
26 Переглядів
диарея

диареяСеред найкращих продуктів для здоров’я кишечнику лікарі відмічають особливу користь пребіотиків та пробіотиків. Адже вони покращують роботу мікрофлори. Дізнайтеся, які 7 продуктів нормалізують мікробіоту, посилюють перистальтику кишечнику, зменшують запалення та знижують ризик розвитку колоректального раку.

Пробіотики

молоко

Джерело живих корисних бактерій є натуральний йогурт, кефір, сир. Ці продукти слід вживати щоденно по 200 г.

Пребіотики

спаржа

Це продукти, які є їжею для пробіотиків. Допомагають розмножуватися корисній мікрофлорі в кишковому тракті. До пробіотиків відносяться висівки, груші, яблука, сливи, банани, всі види капусти, кукурудза, квасоля, часник, спаржа.

Цільнозернові продукти

зелена гречка

Коричневий бурий рис, гречка, булгур, кукурудза, цільний овес, пшениця, жито – одні з найкорисніших продуктів для кишечнику. Вони є джерелом клітковини, яка підтримує в нормі імунну систему. А весь імунітет, як відомо, зосереджений у нас саме в кишечнику.

Чайний гриб

чайний гриб

Його склад відрізняється наявністю цінних ферментів, полінасичених жирних кислот, пробіотиків. Продукт відноситься до групи ферментованих, куди зараховують і квашену капусту.

Броколі

броколі

Овоч знижує запалення шлунково-кишкового тракту, захищає від гастриту, який спровокований агресивною дією хелікобактер.

Куркума

корисні продукти

Одна із найкорисніших спецій у світі. Її біологічно активний компонент куркумін покращує стан слизової органів травлення, що попереджає розвиток виразкової хвороби.

Чай пуер

Пуер

За словами спеціалістів, його регулярне вживання оздоровлює кишкову флору. Чай має протиалергічну та протизапальну дію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 корисних продуктів для печінки

Читайте також