Головна Здоров'я 7 корисних властивостей імбиру, які доведені вченими

7 корисних властивостей імбиру, які доведені вченими

mamabook
13 Переглядів
продукти

продуктиПро цілющі властивості кореню імбиру відомо багатьом. Проте не всі приписані характеристики були підтверджені науковцями. Дізнайтеся, які переваги для здоров’я дійсно можна отримати при регулярному вживанні імбиру.

Знижує запалення при артриті

Люди з остеоартритом або ревматоїдним артритом відчувають зменшення больового синдрому при введенні імбиру в раціон. Продукт здатен впливати на хімічні провідники імунної системи й блокувати утворення лейкотрієнів, які й викликають хронічне запалення.

Покращення травлення

Активні інгредієнти імбиру стимулюють перистальтику, полегшують здуття живота. Вживання імбиру особливо корисно при диспепсії. Це хронічний стан, при якому в шлунку порушуються ферментативні процеси й він не спроможний повністю перетравлювати їжу.

Боротьба з бактеріями

Імбир сприяє здоровій мікрофлорі кишечнику. Його екстракт може пригнічувати ріст багатьох типів бактерій, у тому числі кишкову паличку, стафілококи, стрептококи, сальмонелу. Також імбир допомагає при захворюваннях ротової порожнини та запаленні ясен.

Зниження ризику серцевих захворювань

Завдяки своїм протизапальним компонентам імбирний корінь допомагає знизити рівень ліпідів (жирів) у крові, захищаючи від підвищення артеріального тиску.

серце

Профілактика онкології

Вчені довели, що активні сполуки у складі імбиру здатні знижувати клітинну активність, які провокує зміни ДНК, руйнування клітин та розростання пухлин. Зокрема, імбир пригнічує ріст лімфом, гепатом, новоутворень у кишечнику, молочних залозах, на шкірі, в печінці та сечовому міхурі.

Знімає біль

Це ефективний натуральний засіб від болю різного походження – менструальний, головний біль, мігрені.

Покращує чутливість до інсуліну

Діабетикам 2 типу імбир допоможе знизити рівень цукру в крові натщесерце. Вживання цього продукту покращує показники інсулінорезистентності та метаболізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також