Головна Школярі 6 причин віддати дитину в приватну школу

6 причин віддати дитину в приватну школу

mamabook
85 Переглядів
школа

школа

Якісна освіта – це грамотне інвестування батьків у майбутнє дитини. Лише із серйозним багажем знань дитина здатна швидко адаптуватися до змін сучасного ритму життя, з легкістю в дорослому віці освоювати нові навички, уміння, без особливих труднощів проходити перекваліфікацію та змінювати напрямок діяльності. Обираючи навчальний заклад, варто віддати перевагу недержавній формі навчання. Адже приватні школи Києва мають чимало переваг. І ось лише основні з них.

Акцент на сучасності

Система навчання в державній школі дуже застаріла. Це підручники та матеріальна база, яка не відповідає реаліям життя. А дитина повинна освоювати науку в одному темпі з мінливим світом.

Якісна дистанційна освіта

Карантинний рік чудово продемонструвати неготовність державних шкіл до дистанційного навчання. Більшість учителів у державних школах взагалі не володіють програмами для проведення живих уроків, ведення онлайн-звітності та контролю знань. Також бракує і відповідної техніки, проте в приватних школах колектив повністю забезпечений необхідними гаджетами.

навчання онлайн

Білінгвальне навчання

Цю систему практикує чимало приватних шкіл. Наприклад, міжнародна приватна школа «Золоче». На практиці це означає, що шкільні предмети викладаються дітям різними мовами. І випускник такої школи здатне швидко й легко опановувати навчання в інших країнах світу.

Не лише наука

Особливість приватних закладів – в бажанні не лише дати дитині знання, але й розкрити її як особистість. Чимало програм спрямовані на вихованні творчих чи лідерських здібностей, вміння бути собою та не втрачати своє «я» у колективі.

Курсы программирования

Інтегровані уроки

В приватних школах розробляються цікаві освітні кейси, логічно вибудовані тематичні модулі. Дитина не лише опановує знання із цікавістю, але й вибудовується проектне мислення. Адже саме за такою схемою сьогодні побудована робота в міжнародних компаніях.

IT-грамотність

Те, чого не вистачає учням державних шкіл. Лише приватні заклади здатні забезпечити учнів необхідним обладнанням та софтом. Робиться акцент на освоєнні IT-технологій. Дитина-випускник повністю готова для повноцінної роботи в сучасній сфері.

Читайте також