Головна Краса 6 проблем зі шкірою, які здатен виправити масаж обличчя

6 проблем зі шкірою, які здатен виправити масаж обличчя

mamabook
199 Переглядів
масаж

масажМасажні техніки – ефективні методи підтримання молодості без ін’єкцій та операцій. Але за умови, що масаж виконується регулярно. У професійного косметолога ви можете проходити букальний чи скульптурний, лімфодренажний масаж 1 раз на 5-6 днів курсами по 8-10 процедур. Потім достатньо робити глибокий масаж 1 раз на місяць протягом 3-4 місяців. А от самомасаж слід виконувати щоденно вдома.

Яких проблем ви зможете позбутися?

Тьмяний відтінок шкіри

Якщо шкіра бліда, з сірим чи зеленуватим відтінком, то вам терміново слід відновити правильне кровопостачання й подбати про здорову сітку капілярів. І зробити це зможе саме масаж. Розігрів, робота з м’язовими волокнами дозволяють проникати кисню й корисним компонентам в глибинні шари шкіри.

Мімічні зморшки, заломи

Головна причина появи зморшок – не старість. Це карта ваших емоцій. Зморшки та заломи у ранньому віці з’являються у людей з надмірно активною мімікою, любителів спати на животі. Постійний механічний вплив на дерму, фасції дозволяє позбутися більшості заломів, а глибокі зморшки значно зменшити.

Птоз і нечіткий овал обличчя

Ці проблеми виникають через низький тонус дерми. Постійні масажні рухи, прогрів тканин діє на шкіру й м’язи точечно – як тренування. Завдяки цьому їхній тонус покращується, з’являється чіткий контур обличчя.

обличчя

Жирна або суха шкіра

Ще одне показання для проходження регулярних курсів масажу обличчя, шиї. Масаж дозволяє живити шкіру глибинно. Це посилює самозволоження, регенерацію клітин, кровообіг, нормалізацію утворення шкірного сала. Вже через 3 процедури масажу сухість шкіри повністю проходить.

Пігментація

Ще одна проблема, яка вирішується налагодженням правильного кровопостачання. Це стимулює клітини шкіри оновлюватися, що й призводить до помітного освітлення.

Набряки

Достатньо вранці зробити 2-3 хвилини лімфодренажного масажу, аби повністю прибрати сліди втоми й вивести зайву рідину. Стимулюючи рух лімфи, ви швидко нормалізуєте колір обличчя, приберете пастозність тканин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому у вас жирне волосся

Читайте також