Головна Краса 5 причин, чому у вас жирне волосся

5 причин, чому у вас жирне волосся

mamabook
182 Переглядів
волосся

волоссяЖирність волосся продиктована активною роботою сальних залоз шкіри. Вони продукують себум, тобто шкірне сало. Завдяки себуму волосся росте здоровим, має гарний блиск. Але при підвищеній роботі залоз волосся швидко забруднюється. Регулярне використання шампунів проти жирності не завжди допомагає, адже причиною швидкого засалення може бути проблема зі здоров’ям.

Дізнайтеся, чому швидко жирніє волосся.

Причина 1. Природна особливість

Дійсно, не в усіх активна робота сальних залози на шкірі голови свідчить про проблеми зі здоров’ям. Це може бути вроджена особливість. Зазвичай вона характерна всій сім’ї. Часто цей фактор пов’язаний і з національністю. Наприклад, у народів з прямим, густим и темним волоссям себум виробляється особливо швидко. А люди з кучерями від природи мають достатньо сухе волосся без блиску.

Причина 2. Гормональні порушення

Вперше з проблемою підвищеної жирності волосся зіштовхуються підлітки – у період, коли відбувається активна перебудова гормонального фону. Звідси не лише жирність голови, але й активна поява акне. Знову ця проблема може повернутися в період вагітності.

волосся

Причина 3. Проблеми з екологією

Швидко жирніє волосся у людей з великих міст. У повітрі зосереджена висока концентрація пилу, бруду. Вимите вранці волосся часто вже ввечері стає липким, втрачає блиск.

Причина 4. Неправильні засоби для догляду

У супермаркетах представлені шампуні, у складі яких парабени й силікони. Ці речовини закупорюють волосинки й утворюють плівку на поверхні шкіри голови. Аби не мити волосся щодня, змініть шампуні на органічні. Ви помітите, що волосся забруднюється значно повільніше.

Причина 5. Недостатність гігієни

Як часто ви змінює постільні комплекти? Чи достатньо чиста ваша подушка? Також рушник для волосся слід змінювати при кожному митті голови. І обов’язково слідкуйте за станом гребінців, резинок – вони часто дуже забруднені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 порад, як виглядати молодо після 40 років

Читайте також