Головна Здоров'я Експерти назвали ТОП-6 предметів, на яких затримується коронавірус

Експерти назвали ТОП-6 предметів, на яких затримується коронавірус

mamabook
410 Переглядів
коронавірус
коронавірусЛікарі вже наголошували, що передача коронавірусу, у першу чергу, відбувається через контакт із зараженими поверхнями.

У період епідемії небезпечними для людей стають побутові предмети, які найбільше затримують на своїй поверхні вірус. Як повідомляла ВООЗ, коронавірус зберігає свою життєздатність на різних поверхнях до кількох днів.

Які предмети становлять найбільшу загрозу?

Сумки

Найактивнішим переносником коронавірусу є людські руки. Сумки – предмети побуту, яких торкаються найчастіше. До того ж, сумки часто бездумно ставляться на поверхні, потенційно небезпечні в плані зараження коронавірусом. Це робочий чи письмовий стіл. Тому на період загрози варто відмовитися від сумок, використовуючи одноразові пакети чи великі косметички з ПВХ, поверхню яких легко дезінфікувати.

косметичка

Телефони

Дослідження, проведені Лондонською школою гігієни, довели: на кожному 6-му смартфоні знайдені сліди фекалій. За однією із версій, коронавірус передається з калом. В ідеалі – мити руки при кожному використанні гаджетів (до і після) та регулярно протирати їх антибактеріальними серветками.

телефон

Серветки

Небезпеку становлять щойно використані серветки. Не викидайте їх відразу в смітник. Спочатку складіть в окремий поліетиленовий пакет, зав’яжіть і лише потім викиньте у відро.

Навушники

Їх завжди потрібно брати лише помитими руками, зберігати в чохлі. Не забувайте! Навушники призначені для персонального користування.

косметичка

Засоби гігієни, косметика

В умовах епідемії слід обмежити використання косметичних засобів, які контактують з обличчям: помада, бальзам, пудра, щітки для макіяжу, щипці для закручування вій тощо. Якщо ви продовжуєте їх використовувати, то беріть лише чистими руками і періодично протирайте предмети спиртом.

Ключі

Вірусолог Екерлі запевняє: цей побутовий предмет зазвичай збирає на собі відносно мало мікробів. Проте в умовах епідемії ключі слід протирати, адже ми беремо їх двома руками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити медичну маску самостійно (фото, відео)

Читайте також