Головна Здоров'я 6 корисних властивостей кориці

6 корисних властивостей кориці

mamabook
13 Переглядів
какао

какаоЗазвичай корицю використовують як ароматну спецію – і не більше. На жаль, навіть не здогадуючись про її цілющі властивості. Варто знати, що кориця має потужні антибактеріальні, антиоксидантні, протизапальні характеристики. Чому варто частіше додавати корицю до страв і напоїв?

Засіб від нудоти

Якщо нудота пов’язана із харчовим розладами, то її провокують токсини, що присутні в кишковому тракті. Кориця ефективно очищує травну систему і чудово прибирає відчуття нудоти.

Антиоксиданті властивості

Кориця – джерело поліфенолів. Ці антиоксиданти захищають організм від окислювального стресу, спровокованого дією вільних радикалів. Вони провокують не лише хронічне запалення, але й прискорене старіння організму. Тож не даремно в арабських країнах корицю вважають спецією молодості.

Протизапальні властивості

Антиоксиданти в кориці знімають набряки, прискорюють відновлення тканин, зменшують больові відчуття у м’язах та алергічні прояви. Трав’яний чай із корицею – чудовий протизапальний засіб, рекомендований при грипі, застуді.

какао

Прискорює метаболізм

Наукового було доведено, що кориця активує процеси спалювання жиру, бо запускає в організмі процес термогенезу. Це чудовий помічник для людей, які намагаються безпечно схуднути.

Покращує роботу мозку

Корицю вважають продуктом, який знижує ризик розвитку хвороби Паркінсона. Також аромат спеції активує роботу мозку, покращуючи увагу, концентрацію і навіть пам’ять.

Захищає від грибків

Натуральна олія кориці – ефективний спосіб боротьби з патогенними грибками в кишечнику. Також мазі на основі кориці використовують при шкірних захворюваннях, пов’язаних із ураженням грибками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 порад, як виглядати молодо після 40 років

Читайте також