Головна Світ мами 5 важливих нюансів вибору домашнього осушувача повітря

5 важливих нюансів вибору домашнього осушувача повітря

mamabook
89 Переглядів
осушувач

осушувачВід рівня вологості у квартирі, домі чи офісі залежить затишок у приміщення. Для комфортного мікроклімату важливо забезпечити стабільність показників у межах 40% вологості. Проте більшість сучасних багатоповерхівок спроектовано без урахування якісної системи вентиляції. Тому типова ситуація в міських квартирах – це занадто високий рівень вологи. Окрім дискомфорту, підвищення цього показника негативно впливає на стан здоров’я, зменшує тривалість експлуатації меблів та матеріалів, провокує активне розростання колонії цвільових грибків. Не менше потерпають власники заміських котеджів, будинки яких межують із озерами та річками.

Що допоможе стабілізувати вологість повітря в кімнаті? Сучасні та ефективні помічники – осушувачі. Наш сайт підкаже, на що слід звертати увагу при виборі цього виду побутової техніки.

 

Дизайн має значення

Важливо знати, що побутові осушувачі мають немаленькі габарити. Адже від їхнього розміру залежить ефективність роботи. Тому це не той різновид домашньої техніки, який можна непомітно сховатися в куток. Осушувачі завжди займають почесне місце в будь-якому приміщенні. Отже, варто обирати моделі, що відповідають сучасним уявленням про форми, дизайн, кольори. І важливо, аби техніка гармонійно вписувалася в загальний інтер’єрний концепт.

осушувач

Оцініть продуктивність приладу

Це головний показник, який вказує на відповідність осушувача до параметрів кімнати. Осушувачі повинні швидко нормалізувати показник вологи, а далі – підтримувати його на належному рівні. При виборі приладу орієнтуйтеся на продуктивність. Це здатність видаляти кількість вологи за певний період (година/доба) в одиниці вимірювання – літрах. Підібрати потужні та ефективні моделі від відомого німецького виробника Trotec можна на https://trotec.com.ua/uk/. Осушувачі цього бренду відомі своєю стабільністю в роботі та здатністю якісно підтримувати оптимальний мікроклімат у домі.

Зверніть увагу!

  • Продуктивність приладу не може бути низькою – інакше осушувач просто не впорається з потрібним об’ємом повітря.
  • А занадто потужна модель буде витрачати багато електроенергії, що також недоцільно.

 

Безшумна робота

Цей показник у роботі приладу можна проігнорувати, якщо він стоїть у сушарні, коло критого басейну чи у ванній. Але якщо ви плануєте використовувати осушувач у зонах відпочинку чи роботи, то цей показник безпосередньо впливає на затишок у домі. Які параметри слід брати за основу?

Порівняйте! Типовий кондиціонер для квартири видає фоновий шум у 32-35 дБ. А осушувач із середньої потужністю створює шум в 42-45 дБ. Шум вище цього показника вже буде дискомфортним.

осушувач

Довіра до виробника

Орієнтуватися на відомих виробників – чудове правило при виборі будь-якого виду техніки. Обов’язково слід помоніторити ринок, дізнатися про найпопулярніших виробників осушувачів. Ознайомтеся на форумах із відгуками реальних покупців про різні моделі та оберіть оптимальний для себе варіант.

 

Додаткові можливості

Це ті нюанси, на які зазвичай покупці звертаються увагу вже після придбання техніки. Проте саме додаткові параметри максимально спрощують процес експлуатації техніки.

Що може бути корисним в осушувачах?

  • Бак великому об’єму. Це важливий показник для осушувача, якому місце в пральній кімнаті, басейні, сауні.
  • Автопуск. У вашій оселі нестабільна мережа? Аби перепади напруги не впливали на роботу прилада, обирайте осушувач із автозапуском. Він буде повертатися до роботи самостійно, не потребуючи вашого втручання.
  • Фільтр, що можна від’єднати. Дуже важливий параметр, який полегшує процес чистки прилада.

Читайте також