Головна Дошкільнята 5 українських мультиків, які обов’язково потрібно показати кожній дитині

5 українських мультиків, які обов’язково потрібно показати кожній дитині

mamabook
31745 Переглядів
Мультик

Мультик

Популяризація «Свинки Пеппи», «Фіксиків», «Маші і Ведмедя» та інших мульгероїв немає нічого спільного з культурним збагаченням українських малюків. На жаль, наші діти добре знають про Супермена, та уявлення не мають про малого силача Котигорошка.

Якщо ви хочете, аби дитина з перших років життя дослухалася до рідного слова, привчалась грамотно розмовляти, вживати правильні наголоси та бути культурно освіченою – пропонуйте хоча б інколи дивитися наші старі добрі мультики.

Сайт Mamabook підготував п’ятірку достойних мультфільмів. Хоч створені вони ще за радянських часів, та всі  озвучені саме українською мовою. Ці мультики позбавлені агресії, політичного підтексту. Вони навчають дітей обережності у спілкуванні з незнайомцями, прививають добро, працелюбство.

Це чудові мультики для сімейного перегляду, а також проведення тематичної виховної години.

«Івасик-Телесик»

Добрий, лагідний голос оповідача казки захопить увагу малюка з перших секунд мультика. Гарна озвучка, вдало намальовані персонажі створюють від перегляду дуже приємне враження. Разом з дитиною поринаєш в атмосферу добра та гарних дитячих спогадів.

 

«Котик і Півник»

Несподівана дружба Кота та Півня – дуже повчальна казкова історія. Виконана з елементами Петриківського розпису, заворожує гарною озвучкую та частим наспівуванням різних українських пісеньок. Дитині варто переглянути історію, як карали Лиску та рятували Півника. Ця казка з чудовим сюжетом та мораллю.

 

«Ходить гарбуз по городу»

Пісенька з цього мультику така «в’їдлива». Будьте готові до того, що наступні декілька днів ваша дитина буде наспівувати пісню про гарбузових родичів. Гарний пізнавальний мультик з багатою лексикою.

 

«Кривенька качечка»

Ще одне блискуче та професійне начитування казки. Дуже приємний голос дудіся-оповідача змушує дитину прикути увагу до екрану. Гарний музичний супровід, приємна стилістика малюнків. Ця мультиплікаційна казка – справжній взірець старої мультиплікації. Почує дитина у мультику ще й українських фольклор – добре відому пісню-веснянку.

 

«Котигорошко»

Маленький дужик хлопчик міг би стати прикладом для наслідування. Шкода, що більшість батьків забули про цього українського казкового героя. Покажіть дитині цікаву історію про сміливого завзятого малого, який здолав Змія.

Долучайтеся до свого! Бажаємо гарного сімейного перегляду!

плашка

Читайте також