Головна Вагітність 5 прихованих проблем безпліддя

5 прихованих проблем безпліддя

mamabook
33 Переглядів
пара

параНеспроможність мати дітей – дуже поширена проблема. Особливо часто її діагностують саме в жінок. Ця патологія може бути пов’язана із очевидними проблемами: непрохідність труб чи наявність спайкового процесу. Проте є чимало факторів, які слід враховувати. Адже лікування безпліддя вимагає комплексного підходу. Які приховані причини можуть також заважати виносити здорову дитину?

Дієти та нестабільність ваги

Зайва вага, як і надмірна худоба, завжди є сильним стресовим фактором для організму. Обидва ці стани є наслідком гормонального дисбалансу. З одного боку, це ознака, що гормони синтезуються в неправильних пропорціях, а залози повноцінно не виконують своїх фізіологічних функцій. З іншого боку, стрес – це сигнал організму про небезпеку, про необхідність виживати. І в таких умовах акумулюються всі ресурси, які неможливо віддати на створення та виношування плоду. Тож доки ви будете експериментувати з дієтами, стрімко набирати й втрачати вагу – організм не дозволить вам завагітніти.

дієта

Недостатнє вживання жирів

Сьогодні в моді безжирові дієти. Також чимало жінок свідомо уникають вживання жирів, бо дбають про фігуру. Насправді боятися потрібно трансжирів, які переважають у маргаринах, спредах, кондитерських виробах. А якісні жири – це основа синтезу статевих гормонів. І якщо жиру недостатньо, то спостерігається дефіцит гормонів. А це вже причина гормонального дисбалансу та неспроможності завагітніти.

Які жири корисні для жінок:

  • масло гхі;
  • авокадо;
  • кокосова олія;
  • сало;
  • жирна морська риба дикого вилову;
  • виключно домашні молочні продукти;
  • горішки.

корисні продукти

Інтоксикація організму

Якщо рівень токсинів високий, то організм бореться за власне виживання. У такій ситуації різко знижуються репродуктивні здібності. Причиною сильного й тривалого отруєння жіночого організму є куріння, постійне вживання лікарських препаратів, продукти харчування низької якості, проживання в загазованій індустріальній місцевості.

Синдром виснажених наднирників

Це істинна причина хронічного стресу. Також зі збоїв вироблення кортизолу, за який і відповідають наднирники, розпочинається серйозне гормональне порушення. Цей дисбаланс призводить і до некоректної роботи залоз статевої жіночої системи.

Домінування чужорідного естрогену

Естроген – важливий гормон для здоров’я, краси, молодості жінки. Він відповідає за менструальний цикл, роботу молочних залоз, зачаття. Проте ззовні в наш організм поступає багато чужорідного гормону, який вбудовується в нашу гормональну систему та призводить до патологій.

Головне джерело чужорідного естрогену – це промислові молочні продукти, м’ясо, фермерська риба. Тобто умови, коли тварини вирощуються прискореними темпами на гормональній терапії. Аби позбутися чужорідного гормону, слід перейти на продукти домашнього походження.

Читайте також