Головна Здоров'я 5 причин пити унікальний огірково-м’ятний чай

5 причин пити унікальний огірково-м’ятний чай

mamabook
67 Переглядів
вода

водаМожемо посперечатися, що про такий напій ви чуєте вперше. Проте цей чай відрізняється не лише чудовим смаком, але й цілющими властивостями. Чай, приготовлений на основі зеленої м’яти, огірків, лимону й кориці, стане вашим улюбленим напоєм. За бажанням, ви можете додати мед. Спробуйте та дізнайтеся, чому цей чай такий корисний.

Цей напій ви можете вживати гарячим або ж холодним як детокс-воду. Але в такому випадку його слід настоювати не менше 2 годин у холодильнику, а корицю не додавати.

Замість кави зранку

Кава – один із найшкідливіших напоїв у світі, що викликає сильну залежність. Ви здивуєтеся, що м’ятно-огірковий чай збадьорить вас не менше. Також напій має властивість з часом покращувати когнітивні здібності мозку.

Засіб від розладів шлунку

М’ята відома своїми потужними антисептичними та антибактеріальними властивостями. Це чудовий детокс-напій, якщо напередодні ви зловживали жирною чи смаженою їжею.

паразити

Стимулятор імунітету

Мало хто знає, що огірки мають у своєму складі високу дозу вітаміну С. цей антиоксидант відіграє головну роль у формуванні імунної відповіді на вірусні інфекції. Тож чай особливо корисний у період сезонних епідемій.

Користь для серця

Численні дослідження довели, що огірки допомагають контролювати артеріальний тиск, а також рівень холестерину в крові. Це означає, що регулярне вживання чаю захищає від серцевих патологій.

Захист від зневоднення

Недостатня кількість води призводить до інтоксикації, порушені метаболізму, проблем у роботі кишкового тракту. Огірковий чай не лише запобігає зневодненню, але й вирішує проблему постійних набряків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 корисних продуктів для печінки

Читайте також