Головна Світ мами 5 причин обрати суміші Nan для дитини

5 причин обрати суміші Nan для дитини

mamabook
53 Переглядів

ребенок

Здоров’я малюка визначає його харчування. З перших днів життя дитина отримує все найцінніше із материнським молоком. Це повноцінний комплекс нутрієнтів, ферментів, антитіл, що необхідні для росту та розвитку дитячого організму. Але рано чи пізно виникає необхідність переходу на штучне харчування. Більше того, у деяких жінок після пологів може взагалі бути відсутнім грудне молоко. Саме від вибору якості суміші для малюка залежить його здоров’я. Підібрати якісний продукт рекомендуємо на https://biby.com.ua/g19710181-detskie-smesi-nan. І ми назвемо, як мінімум, 5 переваг дитячих сумішей Nan.

Повноцінний склад

Замінити материнське молоко неможливо. Проте якісні суміші здатні максимально наблизитися до необхідного складу, аби малюк отримував достойну заміну природній їжі. Молочні суміші Нан – високоякісний збалансований продукт. До його складу включені цінні компоненти:

  • Вітаміни групи В.
  • Бета-каротин.
  • Антиоксиданти у вигляді вітаміну С.
  • Фолієва кислота.
  • Біотин.
  • Мікро-, макроелементи (цинк, калій, залізо та інші).
  • Цінні жирні кислоти Омега-3.
  • Комплекс амінокислот і білків.

Вікові показники

У різному віці в дитячого організму й різні потреби. Це враховується при виробництві сумішей Нан. Батькам легко підібрати той чи інший продукт, орієнтуючись по маркуванню на упаковці. Наприклад, суміші категорії Nan 1 вводяться у раціон малюків із перших днів життя. А от маркування Nan 3 означає, що ця лінійка для діток від 12 місяців і старше.

Різноманіття продукції

Nan – це не лише класичні суміші для діток, які потребують заміни материнського молока. Виробник також створює суміші, які не є базовим джерелом харчування, а лише додатковим прийомом їжі. Це важливо, аби урізноманітнити та зробити раціон малюка біль збалансованим.

Непереносимість лактози

Сьогодні це дуже поширена проблема – у діток все частіше фіксується непереносимість молочних продуктів. І суміші Nan також враховують цей момент. Молочні суміші з 12 місяців дозволяють повністю замінити потребу у вживанні коров’ячого молока.

Надійний виробник

Молочні суміші від Nestle – гарантія безпеки. Вся продукція відповідає європейським і міжнародним стандартам якості. Суміші створені, аби малюки зростали здоровими й міцними. А їхні батьки могли сміливо довіряти репутації бренду з багаторічною історією.

Читайте також