Головна Релакс 5 причин обрати самокати Micro

5 причин обрати самокати Micro

mamabook
49 Переглядів
самокат

самокатВласний транспортний засіб для дитини – не лише розвага та активний відпочинок. Це комфортний спосіб пересування в умовах життя у великому місті. На самокаті можна кататися в дворі, міському парку, брати його з собою за місто чи в подорож. Зрештою, для дитини дуже корисно якнайбільше часу перебувати на вулиці, дихати свіжим повітрям, контактувати із сонцем та залишатися фізичною активною. Обираючи ергономічну модель для дитини, варто звернути увагу самокати Micro. Це приклад стильного та сучасного транспорту з чудовим функціоналом.

Відомий бренд

Micro – швейцарських виробник, що не потребує додаткової презентації. Більшість сучасних батьків чули про цього виробника. Бренд уже майже 30 років випускає якісні та стильні самокати різної комплектації. Сьогодні транспорт цієї компанії відрізняється інноваційними рішеннями та продається у 70 країнах світу.

Для різного віку

Виробник випускає повну лінійку дитячих самокатів. Йдеться як про малюків-дошкільнят, так і підлітків. Приміром, для дітей, які лише навчилися бігати та ще не досі добре можуть впоратися із координацією власного тіла в просторі, розроблені стійкі та надійні самокати Micro до 3-х років. Загалом продукція чітко розподіляється за віковими групами. Тож обрати можна транспорт по таких категоріях:

  • для найменших діток від 1 до 3 років;
  • дошкільнят у віці 3-5 років;
  • школярів від 5 до 12 років;
  • для підлітків, вік яких понад 12 років.

самокат

Повне екіпірування

Навіть для дорослих питання безпеки дуже важливе при їзді на самокаті. А для дітей варто подбати про вибір повного комплекту захисних аксесуарів. Перевага бренду Micro в тому, що до самокату можна підібрати всі необхідні додаткові товари. Придбати можна наколінники, шоломи, накладки на лікті. Дітям подобається, коли і самокат, і аксесуари до нього виконані в єдиному стилі. Такий дизайн виглядає трендово та цілісно.

Максимальна безпека

Самокати від Micro відрізняються своєю надійністю в роботі. Все елементи транспорту ергономічні. Ручки не ковзають у руках, транспорт чудово стабілізується. Для діток-початківців варто обирати моделі на трьох колесах. Вони найбільш безпечні та універсальні. Триколсіні самокати Micro Maxi Deluxe відрізняються великим вибором кольорів, дозволяють кататися дітям із вагою до 50 кг.

Інноваційні рішення

Самокати швейцарського бренду завжди відрізняються оригінальними та технологічними рішеннями. Це перші моделі, що запропонували можливість керування кермом за рахунок нахилу стійки. Тож юні райдери можуть кататися на таких самокатах з метою виконання складних трюків. За власним бажанням ви можете доповнити комплектацію свого транспорту зручними аксесуарами: дзвіночком чи ліхтариком.

Читайте також