Головна Здоров'я 5 причин обрати курси та тренінги на Medvoice

5 причин обрати курси та тренінги на Medvoice

mamabook
23 Переглядів
лікар

лікарСистематичне підвищення кваліфікації – один із маркерів досвідченого лікаря. Сучасні спеціалісти не відвідують курси виключно з метою успішного державного атестування. Адже за цим процесом стоїть значно більше – це прагнення до самоосвіти, постійного вдосконалення власних навичок. Наука й практична медицина стрімко розвиваються, тож кваліфікованого лікарю не варто знаходитися в інформаційному вакуумі. Саме курси для медпрацівників є можливістю підвищувати свій рівень та працювати на результат.

Чому варто обрати освітню медплатформу Medvoice

Світовий тренд

У період тривалого карантину дистанційне навчання стало єдиною можливою формою для отримання знань і досвіду. Це відкрило кордони і нові можливості для багатьох спеціалістів-медиків. Вони значно активніше почали долучатися до участі в онлайн-тренингах, вебінарах.

Які переваги онлайн-курсів:

  • Навчатися можна з будь-якого населеного пункту України чи навіть світу.
  • Немає необхідності витрачати кошти на поїздку в місто, де проходить конференція.
  • Учасники вебінарів мають можливість спілкуватися зі спікером.
  • Форма чату – це відкрите спілкування з іншими колегами.
  • Можливість у короткі терміни відвідати багато курсів, опанувати нові знання.

апарат

Обмін досвідом

Коли йдеться про здоров’я та життя пацієнтів, важливо враховувати різні точки зору. Лікар, який регулярно відвідує тренінги та семінари, має можливість почути безліч фахових думок. Спікери діляться власним досвідом та унікальними ситуаціями з практики – настільки рідкісними, що мало хто з лікарів мав можливість зіштовхуватися з подібними непростими діагнозами. Отримуючи фахову інформацію, кожен медпрацівників може підвищувати і власний рівень знань.

Лікарські сертифікати

Сертифікація медичних працівників є обов’язковою в Україні. Для підтвердження своєї кваліфікації лікарям слід надавати комісії сертифікати з балами БПР. І їх можна отримати саме завдяки участі в навчальних курсах.

печінка

Різні форми навчання

Платформа Medvoice представляє різні варіанти отримання знань. Практичні та теоретичні навички лікарі можуть отримати через вебінари, семінари, тематичні школи, тренінги, курси.

Різні спеціалізації

На платформі представлені спікери різних медичних галузей: педіатрія, гінекологія, хірургія, анестезіологія тощо. Кожен із працівників може обрати свій фах, а також знання із суміжних напрямків. Розвивайтеся ефективно та без відриву від основного місця роботи!

Читайте також