Головна Здоров'я 5 причин обрати клініку CenterUP у Львові

5 причин обрати клініку CenterUP у Львові

mamabook
37 Переглядів
ребенок

ребенок

Дедалі більше українців проявляє свідоме ставлення до свого здоров’я. Сучасні батьки турбуються про майбутнє своїх дітей змалечку. Тож із перших днів життя слідкувати за станом малюка повинні кваліфіковані спеціалісти. Здорова вагітність також залежить від можливості консультуватися зі спеціалістами, проходить вчасні та комплексні методи дослідження. Приватна клініка у Львові medicalcenterup.com.ua спеціалізується на пренатальній діагностиці, тут можна знайти провідних лікарів із питань жіночого здоров’я та педіатрії.

Які головні переваги закладу? Чому варто відвідувати сімейний медичний центр у Львові?

Медпослуги різних напрямків

CenterUP – унікальний медичний заклад, бо поєднав діагностику та лікування з напрямків акушерства, гінекології, педіатрії, неонатології. Спеціалісти центру ведуть вагітність, займаються профілактикою та лікуванням гінекологічних патології, дитячих захворювань. Тут можна пройти всі необхідні вакцинації, для клієнтів розроблені спеціалізовані чек-апи та пакети комплексних послуг.

Ця приватна клініка у Львові пропонує:

  • консультації гінеколога;
  • різні методи діагностики жінок та дітей різних вікових груп (УЗД, ЕХО, кольпоскопія, енцефалограма тощо);
  • лікування гормональних жіночих порушень;
  • планування та ведення вагітності;
  • дитячі щеплення;
  • лікарі-педіатри різних профілів (отоларинголог, гастроентеролог, невролог тощо).

узд

Світові протоколи

Лікування пацієнтів у львівському медцентрі CenterUP відбувається згідно сучасних міжнародних стандартів. Діагностика та терапія базуються на доказовій медицині. Жінкам та дітям призначаються виключно ефективні лікарські препарати, які здатні допомогти вирішити навіть складні патології.

Штат фахівців

Працівники сімейного медцентру – це лікарі та медперсонал із багаторічним досвідом роботи. Усі спеціалісти регулярно проходить навчання та курси з підвищення кваліфікації. Вони добре розуміються на останніх світових дослідженнях та методах лікування.

лікар

Якісне обладнання

Від методів діагностики залежить точність діагнозу. Важливо, що клініка CenterUP має сучасне обладнання, що дає можливість виявити захворювання ще на ранніх етапах. Завдяки інноваційній медтехніці пацієнти центру отримують якісне обслуговування та вдало розроблені протоколи терапії.

Зручний графік роботи

6 днів на тиждень спеціалісти клініки приймають своїх пацієнтів з метою консультацій, обстежень та лікування. Хворі зможуть максимально швидко отримати відповідь на свої скарги. Великий штат фахівців – це можливість поспілкуватися з лікарем відразу ж у день звернення.

Читайте також