Головна Світ тата 5 причин обрати чоловічу сумку-бананку

5 причин обрати чоловічу сумку-бананку

mamabook
65 Переглядів
бананка

бананка

Аксесуарам та зайвим речам зазвичай не місце в чоловічому гардеробі. Рідко коли представник сильної статі полюбляє доповнювати свій щоденний лук сумкою чи кейсом. Проте є декілька базових універсальних моделей, без яких важко уявити комфортний образ для прогулянок, подорожей, відпочинку. Тож серед усього різноманіття сумок та аксесуарів чоловіки найчастіше надають перевагу двом речам – рюкзаку та бананці. Що це за модель та в чому її головні переваги? Чому варто обрати стильні шкіряні бананки як необхідний елемент?

Довговічність

Річ, яку можна носити не один рік, – це справжній чоловічий вибір. Доки жінки пильно слідкують за трендами та оновлюють гардероб кожного сезону, чоловіки полюбляють займатися шопінгом рідко, проте влучно. Стильна сумка, колір чи форма якої вже неактуальні через півроку, їх мало цікавлять. Вибір традиційно робиться на користь універсальною та довговічної покупки.

Вагомі причини купити шкіряну бананку:

  • шкіра навіть з часом не змінює своїх естетичних показників;
  • дуже надійний, довговічний матеріал;
  • виріб здатен прослужити багато років;
  • екологічно чистий, нетоксичний матеріал.

Стильне рішення

Шкіряні аксесуари – це база, перевірена часом. Важко знайти більш вдалу альтернативу, ніж сумку з натуральної шкіри. Адже матеріал завжди виглядає презентабельно, на ньому довгий час не з’являються сліди потертостей чи тріщини. Шкіряна бананка в чоловічому гардеробі – це завжди вдали рішення.

бананка

Універсальність

Носити такий виріб може як підліток, так і чоловік будь-якого віку. Одні роблять ставку на трендові принти, яскраві кольори, інші – на класичні однотонні моделі без зайвих деталей. У кожному з випадків така сумка буде практичною та зручною. На сайті https://7bags.com.ua/ua/category/sumki/kategoriya/bananki/ ви можете обрати вдалі для себе дизайни бананок.

Доступно

Бананка – це завжди компактний виріб. На його створення потрібно значно менше матеріалу, ніж для рюкзака чи сумки під ноутбук. Тож навіть сумка із натуральної шкіри може бути доступною в ціні. За таких умов легко обрати відразу декілька моделей із різними кольорами, аби мати можливість часто змінювати образи в залежності від обраного одягу чи взуття.

Надійно

На відміну від більшості інших сумок, бананка має таку конструкцію, що завжди знаходиться впритул до тіла. Легко контролювати її вміст – сумка завжди у полі вашого зору. Тож бананки найкраще підходять для прогулянок і подорожей, коли потрібно пильнувати документи, гроші, ключі.

Читайте також