Головна Краса 5 продуктів для швидкого росту волосся

5 продуктів для швидкого росту волосся

mamabook
174 Переглядів
Волосся
ВолоссяВід раціону залежить наш зовнішній вигляд – стан шкіри, нігтів, а також інтенсивність росту волосся.

Плануючи щоденне меню, обирайте продукти з високим вмістом нутрієнтів – вітаманів, мінералів. Також важлива їхня регулярна присутність у ваших стравах. Які 5 продуктів допоможуть зменшити випадіння, укріпити волосся й простимулювати ріст, підкаже наш сайт Mamabook.

Яйця

яйця

Особливо корисні для волосся жовтки. Цей продукт – джерело біотину, цинку й селену. Волосяні фолікули відбудовуються з амінокислот, яких дуже часто не вистачає в нашому раціоні. Аби отримати від продукту максимальну користь, варто їсти варені яйця з дуже м’яким жовтком – не варити вкруту.

 

Ягоди

Лохина

Всі ягоди – джерело вітаміну С та великої кількості антиоксидантів. Вони допомагають захистити фолікули від пошкодження вільними радикалами, з чим і пов’язують старіння, випадіння волосся. Організм використовує вітамін С для вироблення колагену, який захищає волосся від ламкості.

 

Жирна риба

фольга

Найкращий продукт для гарної шкіри й волосся – морська жирна риба. Їсти варто лосося, скумбрію. Завдяки високому вмісту жирних кислот Омега-3 вони вкрай важливі для укріплення та росту волосся. Дослідження довели: 120 жінок, які приймали риб’ячий жир, зупинили випадіння волосся.

 

Авокадо

корисні продукти

Це найкращий продукт для засвоєння великої кількості вітаміну Е. А це також потужний антиоксидант. Численні дослідження доводять, що при дефіциті вітаміну Е завжди сухе й слабке волосся.

 

Креветки

сковорода

Як і у випадку з жирною рибою, цей продукт дає цінні жирні Омега-3 кислоти. Також креветки багаті на залізо, вітамін Д, цинк, вітаміни групи В.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 таємниць догляду за шкірою обличчя

Читайте також