Головна Світ мами 5 порад, як зробити шлюб щасливим

5 порад, як зробити шлюб щасливим

mamabook
46 Переглядів

женаСтосунки після весілля кардинально відрізняються від безтурботного періоду зустрічань. Тепер це обов’язки, відповідальність і розуміння, що шлюб в ідеалі повинен тривати якщо не все життя, то дуже багато років. Пропонуємо прості поради на кожен день, які допоможуть вам зробити подружнє життя щасливим.

Що потрібно робити:

Починайте дорослішати. Навіть якщо до моменту весілля вам обом було під сорок – ще не пізно. Так, тепер вам треба дбати не тільки про себе. І це прекрасно.

Підключіть гумор. Не злий сарказм, а добру посмішку. Те, що один черевик вашої половинки стоїть на полиці, а інший валяється в передпокої – не сумно, а забавно. Ну забавно ж!

Поважайте чужі звички. Зрештою, хіба чоловік винен, що мама навчила його їсти яєчню ложкою? Нехай їсть, невже вам шкода! А дружина – хіба її вина, що в її будинку чайні чашки стояли ручками в один бік? Нехай і у вас стоять, це ж нікому не заважає.

Розділіть обов’язки згідно індивідуальних нахилів. Якщо обидва ненавидите домашнє господарство – нехай кожен робить те, що йому найменш противно.

Час від часу махайте на все рукою і вирушайте куди-небудь, де не треба ні готувати, ні забиратися. Хоча б до мами.

Що не можна робити:

Не скаржтеся на свою половинку друзям і подругам. Нехай інформація про те, як він чи вона за їжею розбризкує навколо себе соус, залишиться в межах будинку. Інакше її можуть використовувати проти вас.

Не намагайтеся знайти союзника в тещі або свекрусі. У кращому випадку вас проігнорують, в гіршому спробують налаштувати свою кровиночку проти вас. Ну і сенс?

Не переходьте в суперечці на особистості. Якщо ваш благовірний не дружить з віником, це ще не означає, що він порося. Якщо дружина регулярно переварює макарони, це не привід стверджувати, що у неї руки ростуть з, хм, сідниць. Сперечаємося, ви теж багато чого не вмієте.

Не робіть катастрофу з піщинки. Те, що близька вам людина забуває закривати тюбик із зубною пастою, – це, чесне слово, не трагедія. Візьміть і самі закрийте, складно, чи що? А він за це покладе на місце ваш гребінець.

Не позбавляйте один одного інтиму. Це останнє, що можна робити в шлюбі. Крапка.

подарунок, подарунки, товарНа фото: оригінальні подарункові набори для коханих, колег, дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також