Головна Світ мами 5 порад, як вдало вибрати тамаду

5 порад, як вдало вибрати тамаду

mamabook
100 Переглядів

свадьбаЯке весілля без тамади? Це господар вашого свята, саме ведучий задає настрій, тон, атмосферу весілля. І так хочеться, аби свято було вдалим та затишним для кожного вашого гостя. Що ж потрібно враховувати, обираючи тамаду? Яким критеріям повинен відповідати вдалий весільний ведучий? Поради дає http://nashesvyato.com.ua/

Організаційні моменти
Дуже складно займатись організацією свята, якщо абсолютно за всі моменти відповідаєте лише ви. Тому гарний тамада не тільки представить вам варіанти сценарію весільного дня, список конкурсів та різні види розваг, але й запропонує самостійно підготувати весь необхідний реквізит. Поганий тамада лише озвучить вам вартість своїх послуг та дасть список реквізиту, який повинні купити ви. А вам варто звернути увагу на ведучого, який самостійно з усім розбереться – вам лише вкаже суму (або навіть надасть чек), яка йому додатково необхідна для проведення цікавих заходів на святі. Також тамада, маючи великий досвід роботи, знайомий з великою кількістю аніматорів та людей, що обслуговують свята. Тож тамада вам може порадити переверіних особисто музикантів, співаків, аніматорів, відеооператорів тощо.

Портфоліо
Ведучий з великим досвідом роботи обов’язково продемонструє вам фото та відео з декількох весіль, аби ви чітко уявляли, в якій манері працює тамада.

Індивідуальний підхід
Гарний тамада поцікавиться, скільки гостей та якого віку (!) будуть присутні на вашому святі. Ведучий повинен вміти підібрати розваги та конкурси, орієнтовані на всіх ваших гостей. Адже на вашому весіллі не повинен сумувати ніхто – ні друзі молодят, ні батьки, ні бабусі та дідусі.

Досвід
Тамада повинен мати досвід роботи хоча б від 3 років. Це значить, що він провів десятки весіль і здатен викручуватись з непередбачуваних ситуацій. На святі запросто може піти «щось не так» (не той реквізити купили, не та кількість гостей, в останній момент змінили місце проведення заходу, зламалась апаратура…). Словом, у ведучого з досвідом на запас є безліч варіантів сценаріїв, а також чимало власних талантів. Тож, якщо зламалась апаратура, профі-тамада або сам заспіває, або влаштує хорове караоке серед гостей.

Оригінальність
Дуже часто ведучі діють за шаблонами – сценарії та банальні конкурси, які можна знайти в інтернеті та на будь-якому чужому весіллі. Професійний тамада сам складає оригінальні сценарії та вигадує нестандартні конкурси. Знову ж таки, зрозуміти, наскільки вдалий тамада, вам допоможуть його відео-портфоліо та манера розмови тамади з вами. Зверніть увагу, наскільки це цікавий співрозмовник, чи цікавиться він якоюсь інформацією про вашу пару. Аби провести ваше свято вдало, ведучий повинен знати про вас побільше цікавого.

чашка, чашки, товарНа фото: оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також