Головна Світ мами 5 порад, як вдало підібрати гудзики до одягу

5 порад, як вдало підібрати гудзики до одягу

mamabook
62 Переглядів
Манекен

МанекенВишуканий, гармонійний та цілісний образ формується з деталей. Усе повинно бути бездоганним – до найменших дрібничок. І якщо ви надаєте перевагу індивідуальному пошиттю одягу, то вибір гудзиків має особливе значення. Якщо вони чудово пасують до виробу, то їх, швидше за все, ніхто навіть не помітить. Але якщо гудзики абсолютно не гармонійні з вашим цілісним образом, то цей елемент одягу неодмінно привертатиме увагу кожного. І це, звичайно, буде не на користь вашому іміджу.

Прості поради, які допоможуть при виборі деталей

Порада 1. Матеріал

Цей пункт важливий з двох причин. По-друге, від якості та міцності матеріалу залежить, наскільки довго прослужить фурнітура. Адже вироби з дешевої пластмаси здатні розсипатися в машинці вже після декількох циклів прання. Другий момент – це філософія матеріалу. Адже гудзики з натуральних матеріалів повинні підбиратися до одягу з акцентом на екостилістику. Приміром, для речей із льону неодмінно потрібні дерев’яні чи керамічні гудзики.

Порада 2. Кольори та відтінки

Варто дуже прискіпливо розглядати палітру кольорів, аби гудзики максимально пасували вашим речам. Особливо, якщо ви хочете, щоб виріб був в єдиній гамі. А от для оригінального рішення, навпаки, слід зіграти на контрастах.

мода

Порада 3. Розмір має значення

Зверніть увагу, гудзики здатні створювати візуальні обмани та додавати вашій фігурі нових рис. Приміром, жінкам із великим розміром грудей слід уникати й помітної фурнітури. Масивні гудзики на сорочці, блузі чи сукні лише додатково збільшать розмір бюсту.

Порада 4. Вартість

Усе якісне має відповідну ціну. Чому одні пластикові гудзики обходяться за копійки, а інші – по декілька гривень за штуку? Відповідь пов’язана з видом матеріалу, особливостями виробництва фурнітури. Тож якщо ви не хочете регулярно міняти гудзики на нові, від початку варто придбати не найдешевший варіант.

Шейный платок

Порада 5. Ергономічність

Як би оригінально не виглядали гудзики, варто замислитися про зручність у використанні. Незвичні форми та авторський дизайн – це дуже ефектно, але на практиці гудзики у вигляді квітки чи зірки дуже важко швидко заправити в отвір, петлю. Тож у цьому випадку орієнтуйтеся на практичність та універсальність фурнітури.

Читайте також