Головна Світ тата 5 порад, як вдало обрати чоловічу печатку

5 порад, як вдало обрати чоловічу печатку

mamabook
33 Переглядів
печатки

печатки

Ювелірні прикраси помилково вважати лише елементом жіночого одягу. Чимало чоловіків обирає класичні вироби, які символізують впевненість у собі, брутальність, вміння привертати увагу та виглядати стильно. Проте вибір прикрас із дорогоцінних матеріалів – кропіткий процес. Адже якісний виріб здатен служити десятиліттями. Якщо ви у пошуках надійного інтернет-магазину ювелірних виробів, то радимо відвідати сайт Срібна планета. Компанія спеціалізується на продажу срібних прикрас для жінок та чоловіків. На сайте представлений величезний вибір як класичних лаконічних моделей, так і трендових варіантів.

Що таке позолочене срібло

Це один із найпопулярніших видів матеріалів, із яких сьогодні виготовляють прикраси. Що слід знати про його властивості та техніку створення?

Позолочене срібло отримують, коли на готовий срібний виріб наноситься тонкий шар золота. Зазвичай використовують золото 18 або 24 карат, щоб отримати яскраве, блискуче покриття. Позолочення срібла робить його вигляд більш дорогим і розкішним, а також забезпечує додатковий захист від пошкоджень і окислення.

Процес позолочення включає електрохімічне осадження тонкого шару золота на поверхні срібла. Це можна зробити різними способами, приміром, використання спеціальних розчинів золота та електроліз. Якщо покриття золотом дуже тонке, то позолочене срібло може потемнішати із часом. Тож обирайте лише прикраси високої якості.

перстень

Як обрати чоловічу срібну печатку

При виборі слід звернути увагу на кілька факторів:

  • Розмір та вага. Виріб повинен бути відповідних розмірів і ваги для вашого пальця. Занадто велика печатка може бути незручною, а занадто мала створює дискомфорт, її неможливо одягнути на основу пальця.
  • Дизайн. Вибираючи чоловічі срібні печатки, слід звернути увагу на особисті уподобання. Що чоловіку до вподоби – мінімалізм чи сучасні дизайни, розкішні вироби зі вставками каменів?
  • Якість матеріалу. Проба срібла повинна бути високою, щоб печатка не пошкодилась з часом. Зверніть увагу на маркування чистоти срібла та наявність позолота, яке допомагає захистити печатку від пошкоджень.
  • Оригінальність. Якщо вам важливо мати унікальний предмет, можливо, варто знайти печатку, яка виготовлена на замовлення.
  • Бюджет. Ціна на чоловічі срібні печатки може значно варіюватися залежно від розміру, дизайну та якості матеріалу. Перед тим, як зробити покупку, зважте свої можливості та визначте свій бюджет.

Пам’ятайте, що печатка – особиста річ, і вибір має відповідати індивідуальним уподобанням, характеру чоловіка.

Читайте також