Головна Краса 5 порад, як обрати найкращі пензлики для макіяжу

5 порад, як обрати найкращі пензлики для макіяжу

mamabook
561 Переглядів
косметичка

макіяжВдалий make-up починається із якісних інструментів. І головними з них є пензлі. Не даремно серед візажистів існує думка, що обійтися можна без будь-якого інструментарію, якщо є під рукою хоча б один улюблений пензлик. В арсеналі майстрів макіяжу вони представлені в різних розмірах, формах та складу. Чим більший набір – тим різноманітніші техніки в роботі можна освоїти. Якщо ви вперше обираєте професійні кісточки для макіяжу, то ми дамо вам корисні підказки.

Порада 1. Визначіться із призначенням

Вам слід створити базовий набір пензлів, аби без проблем працювати з будь-якою зоною. Чим складніший макіяж, тим більше пензликів вам знадобиться в роботі. Не варто обирати їх за густиною чи формою – новачку в цьому нелегко заплутатися. Дивіться призначення інструментів, заявлені виробниками: так, можна обрати пензлі для тону, пудри, румян, тіней чи контурингу. Тоді ви безпомилково буде знати, де найкраще застосувати той чи інший вид. Величезний вибір якісних інструментів для візажистів представлений на сайті Makeupgrim.com.

Базовий мінімум для створення макіяжу будь-якого рівня:

  • Пензлики для тональних засобів (плоскі чи круглі).
  • Для нанесення румян/скульптурування (пухнасті середнього розміру).
  • Для роботи з пудрою (дуже великий, м’який та пухнастий пензлик-щітка).
  • 2 види пензлів під тіні (плоска щільна для нанесення тіней та маленька пухнаста для розтушовування).
  • Пензлик для губ.

брови

Порада 2. Питання складу

Усі пензлі для макіяжу можна розділити на дві групи в залежності від типу ворсу: натуральні та синтетичні. Перші достатньо пористі, затримують багато продукту між щетинками, тому віддають його поступово. Завдяки натуральним пензлям можна досягти легкого, димчатого покриття. Синтетичні пензлі зручні, коли макіяж потрібен насичений, чіткий.

Порада 3. Якість ворсинок

Ворс повинен бути надійно закріпленим. Якщо провести рукою по пензлику, то з нього не повинні сипатися ворсинки. На дотик навіть пружні пензлики все одно залишаються м’якими. Інакше вони спровокують подразнення шкіри, неприємні відчуття під час роботи, особливо в зоні навколо очей.

косметичка

Порада 4. Ергономічність

Важливий нюанс, на який практично ніхто не звертає уваги. Якщо ви вирішили купити кісточки для макіяжу для постійно професійної роботи, то ці інструменти повинні бути зручними. Найкраще обирати варіанти з пластмасовою чи металевою ручками – вони надійні, їх приємно тримати в руці. А от ручка з дерева швидко зношується, може розсихатися, змінювати з часом форму. Також важливо, наскільки міцно приєднаний деталь із ворсом до самої ручки. Краще, аби це була не склейка, а фіксація металевим зажимом.

Порада 5. Найкращі бренди

Обираючи професійні інструменти для макіяжу, варто орієнтуватися на популярність виробника. Бренди з гарною репутацією та чудовими відгуками на продукцію – це BAROCCO, ZOEVA, Dior Backstage, MAC.

Читайте також