Головна Краса 5 популярних запитань і відповідей про тонування волосся

5 популярних запитань і відповідей про тонування волосся

mamabook
20 Переглядів
волосся

волосся

Тонування – це м’який, делікатний процес зміни кольору. Пігменти, що використовуються під час цієї салонної процедури, не проникають вглибину волосся, а залишаються на його поверхні. Ви отримуєте більш насичений колір, ніж мали до відвідування салону краси. Проте це не буде кардильна зміна образу і в жодному випадку не пошкодить структуру прядок. Тож із цієї процедури доцільно починати професійний салонний догляд людям, які ще ніколи не фарбувалися. Не даремно саме тонування волосся рекомендується підліткам. На користь піде ця процедура й волоссю, яке було дуже виснажене після численних процесів колорування чи хімічної завивки.

Що потрібно знати про тонування волосся? Які особливості цієї салонної процедури? Ми підготували відповіді на 5 найпопулярніших запитань клієнтів.

Яка різниця між тонуванням і фарбуванням?

Тонування працює лише в поверхневій структурі волосини. Ця процедура не змінює кардинально природний колір волосся, а лише корегує на відтінок. Тому за допомогою тонування неможливо виконати процедуру висвітлювання. Фарбування, навпаки, задіює природний пігмент, змінюючи його. Тому й можна добитися кардинально нового кольору волосся.

зачіска

Як довго тримається тонування?

Воно не настільки стійке, як класичне фарбування чи колорування. Насичений тон буде помітний на волоссі 3 тижні. Далі поступово почне вимиватися. Така нетривалість ефекту ще раз підтверджує, що тонування не є агресивною процедурою для волосся, а пігменти та не вбудовуються глибоко у волосяний стрижень.

Як часто можна робити тонування?

Щоразу, як ви помічаєте, що пігмент з волосся вимився, процедуру можна повторювати. Тобто тонуватися 1 раз на місяць – це нормальна практика.

волосся

Скільки триває процедура тонування?

Тривалість залежить від складу засобів, які використовує салон краси. В середньому тонується волосся за 45 хвилин. Тож однієї години достатньо, аби отримати нову зачіску та колір.

Як доглядати за волоссям після тонування?

Варто застосовувати засоби, які пом’якшують структуру волосся. Це базова косметика для догляду: шампунь із компонентами для живлення та зволоження, кондиціонер чи бальзам. А от косметичні засоби для реконструкції волосся дуже швидко виводять пігменти й результат від тонування швидко втрачається. Тому рекомендується спочатку провести в салоні професійні лікувальні процедури, а потім виконати тонування.

Читайте також