Головна Релакс 5 ознак нішевої парфумерії

5 ознак нішевої парфумерії

mamabook
8 Переглядів
бахур

парфумиЦе модне та загадкове слово все частіше можна почути від поціновувачів концептуальних ароматів. «Нішевий» повністю протиставляється мас-маркету. Не даремно кажуть, що всі аромати принципово відрізняються. Нішева парфумерія несе свою філософію та ціле мистецтво створення запахів. Нішевий – означає для вузької аудиторії, тобто ця продукція створюється за межами встановлених стандартів. Величезний підбір нішевих парфумів, а також популярних ароматів для жінок і чоловіків представлений на сайті https://dpukraine.com/. Що потрібно знати про особливість таких парфумів?

Зазвичай автори нішевих ароматів настільки вільні у своїх діях, що сміливо використовують рідкісні компоненти, незважаючи на їхню дороговизну.

Як розпізнати продукцію нішевої парфумерії?

Ознака 1. Натуральний склад

Саме натуральні компоненти чітко видають нішеву парфумерію від мас-маркету. Тут принципове використання натуральної сировини. У цьому питанні нішеву парфумерію можна сміливо порівняти із тонкощами виноробства: випадок, коли важливі такі деталі, як місце вирощування сировини та її врожайність. За таким же принципом компоненти нішевої парфумерії збираються з усього світу з урахуванням, де ростуть найкращі представники родини Рутових (бергамот) чи, приміром, найякісніші есенції пачулі.

бахур

Ознака 2. Рідкісні композиції

Чи знали ви, що нішева парфумерія здатна діяти гіпнотично? Чаруючий аромат може розслабляти, вводити в стан ейфорії, притупляти прояви стресу чи, навпаки, бути призовом до дій. А вся таємниця – у використанні компонентів, яких практично не буває у звичайній парфумерії. Приміром, рідкісний трюфель чи преміальний кубинський тютюн.

Ознака 3. Лімітовані серії

Натуральні та рідкісні компоненти не дозволяють створювати величезні партії ароматів. З цієї ж причини й обрано оптимальний варіант об’єму – зазвичай нішові аромати випускаються в пляшечках 50 мл.

Ознака 4. Ніяких махінацій із дизайном!

Ви помічали, як парфумерія мас-маркету намагається привернути увагу до своїх новинокв? Це завжди яскрава та дуже дорога рекламна компанія, численні спроби створити флакон складної оригінальної форми. І, звичайно ж, спеціально запрошені представники шоу-бізнесу чи кінематографу, які активно піарять продукт. Проте зазвичай зміст значно гірше, ніж форма та подача. Отже, за щось платити – лише за гарний флакончик?

Ознака 5. Легенда

Нерідко за створенням нішевих ароматів стоїть чиясь особиста історія. Приміром, парфум був створений для конкретної людини – з її особливостями темпераменту та поглядами на життя. І згодом творіння нішевої парфумерії змогли оцінити інші. Тому в нішевих ароматах часто може побачити персональний посил та глибинне змістове навантаження. Це не просто спроба створити аромат, на якому заробляють гроші. Це парфумерія з власною історією.

Читайте також