Головна Вагітність 5 небезпечних продуктів для вагітних

5 небезпечних продуктів для вагітних

mamabook
72 Переглядів
яйця

ВагітністьПід час вагітності жінкам доводиться корегувати свій раціон. Від одних продуктів вагітні відмовляються за власним бажанням, оскільки не можуть їх споживати через токсикоз. Але існують продукти, які можуть становити загрозу і для майбутньої мами, і для малюка. Їх варто не обмежувати, а повністю виключати на період вагітності.

М’ясо з недостатнім термічним обробленням

М’ясні страви, які готуються експрес-методом (стейки, котлети-гриль для гамбургерів) не проходять повноцінне температурне оброблення. Є високий ризик зараження токсоплазмозом, оскільки в м’ясі залишаються живими яйця паразитів. Також небезпечним може бути шашлик, який також часто просмажується недостатньо.

Сирі яйця

яйця

Те саме стосується і яєць. Найнебезпечніша хвороба від цього продукту – сальмонельоз. При цьому паразитарному зараженні завжди високий рівень інтоксикації, ураження внутрішніх органів. Яйця потрібно варити до повного затвердіння жовтків і не їсти яєчню, яка обсмажена лише з одного боку.

Насіння кунжуту

У старовину настоянки з кунжутного насіння використовувалися як народні методи для стимуляції викидня. Регулярне вживання кунжуту може спровокувати спазмування м’язів матки. А її підвищений тонус нерідко призводить до викидня.

Ананас

ананас

Через високий вміст ферменту бромелайн цей фрукт також може спровокувати підвищений тонус матки й стати причиною або викидня, або завчасних пологів. Також ананас підвищує артеріальний тиск, а у вагітних він зазвичай буває вище норми.

Папайя

Велика концентрація ферментів (пепсин, папаїн) діють на організм вагітної жінки подібно до прийому ананасів. Фрукт може спровокувати часті мимовільні скорочення матки. Окрім ризику викидня, ці ферменти уповільнюють фізичний розвиток плоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна вагітним анальгін

Читайте також