Головна Релакс 5 найкращих порід собак для дітей

5 найкращих порід собак для дітей

mamabook
1055 Переглядів

Вибір собаки для родини – завжди дуже відповідальний момент. Особливо, якщо у вас є маленькі діти. Які породи максимально підходять для спілкування з дітьми?

Наш сайт  Mamabook підготував ТОП-5 порід для дітей.

Яким критеріям повинен відповідати собака:
  • Порода с терплячим характером.
  • Дружелюбна та комунікабельна тварина.
  • Дуже активний, грайливий собака.
  • Здатен виконувати функцію охоронця.
  • Гарно піддається дресурі.
  • Не проявляє важкий норов.

У якому віці завести собаку для дитини?

Щоб обрати найкращий чай, потрібно врахувати 2 важливі моменти.

По-перше, чимало батьків хвилюються, що у дитини може розвинутися алергія на присутність тварини. Тому відстрочують вибір собаки до віку 5-6 років. І це дуже помилкове рішення! Дитячі педіатри та алергологи стверджують: аби у дитини не було алергії на собаку, тварини потрібно завести ще до появи малюка в домі. Чому? Тому що імунітет новонародженого буде формуватися вже з показників того мікроклімату, що панує у вашому житлі. І в малюка буде стійкий захист на слину чи шерсть тварини. І навпаки. Якщо вибрати собаку через декілька років після появи малюка, то є величезний ризик розвитку алергії у дитини.

По-друге, часто батьки вирішують взяти собаку, враховуючи особливості характеру дитини. Наприклад, дитина дуже лінується прибирати вдома, а поява собаки мусить її дисциплінувати. Або дитина постійно сидить вдома, а собака змусить її ходити на прогулянки. Батьки знову ж таки помиляються. Якщо у дитини вже проявилися такі риси характеру, то спілкування і догляд за твариною будуть проходити через щоденні конфлікти. Тож ще одна причина взяти собаку до народження малюка. Дитині з малолітнього віку буде легше нав’язати її хатні обов’язки та необхідність дбати про собаку.

Які породи ідеальні для дітей?

Коллі

Собака

Поважна елегантна порода. Собака завжди стриманий, дисциплінований, дуже добре піддається дресурі. Коллі неймовірно емоційні при спілкуванні з дітьми, обожнюють з ними гратися. Характер у собаки дружелюбний, коллі дуже слухняні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найгарніших птахів України – фото та опис

 

Читайте також