Головна 5 найкращих продуктів для захисту шкіри від старіння та стресу

5 найкращих продуктів для захисту шкіри від старіння та стресу

mamabook
174 Переглядів
корисні продукти
японкаСтрес провокує негативні зміни в структурі шкіри: раннє старіння, нерівномірний колір, темні кола під очима.

Наш сайт Mamabook підкаже, які 5 продуктів дозволяють ефективно знімати прояви стресу на шкірі, оздоровлювати та омолоджувати її.

Авокадо

У цьому продукті містяться вітамін Е та цінні жирні кислоти, антиоксиданти. Саме таке поєднання нутрієнтів чудово зволожує шкіру, підвищує її тургор.

корисні продукти

Спаржа

Джерело антиоксидантів, фітогормонів. Чудово допомагає при подразненнях шкіри, захищає від фотостаріння (ультрафіолету). Спаржа попереджає розвиток глибоких зморшок, виводить зі шкіри токсини.

спаржа

Кеш’ю

Ці горіхи багаті на селен, вони містять велику кількість цинку, вітаміну С. Завдяки цьому кеш’ю захищають шкіру від прищів, запалень і подразнень, спровоковані стресом. Також цей вид горіхів – природнє зволоження шкіри.

кешю

Натуральний шоколад

Якщо не купувати шоколадні плитки в супермаркеті, а готувати вдома самостійно, то цей продукт допоможе покращити стан шкіри. Як відомо, натуральний шоколад має лише 3 складники:

  • Олія какао-бобів.
  • Какао терте.
  • Підсолоджувач (кокосовий цукор, сироп агави тощо).

Натуральний шоколад виводить зі шкіри токсини, захищає від ультрафіолету, нормалізує колір.

шоколад

Чорниці

Смачні ягоди цінні для шкіри через антиоксиданти. Вони блокують діють вільних радикалів та знижують прояви стресу. Також чорниці покращують роботу капілярів, захищають від прищів. Окрім чудового ефекту на шкіру, чорниці ще й стимулюють ріст, укріплення волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих овочів для гарної шкіри