Головна Краса 5 популярних міфів про випадіння волосся у жінок, чоловіків

5 популярних міфів про випадіння волосся у жінок, чоловіків

mamabook
354 Переглядів
лисий
лисийЗа статистикою, 80% чоловіків і жінок хоча б раз у житті зіштовхувалися з проблемою активного випадіння волосся.

Наш сайт Mamabook спростує 5 популярних міфів, пов’язних із втратою волосся.

1. Виключно чоловіча проблема

Випадіння волосся завжди пов’язують зі статтю. І дуже багато жінок дивується, як у період стресу, вагітності, менопаузи несподівано зіштовхуються з проблемою дифузної алопеції. Різниця між чоловіками та жінками лише в тому, що вони лисіють по різному типу.

2. Біотин захищає від випадіння

На сьогодні біотин – один із найпопулярніших б’юти-БАДів у світі. Його вживають у вигляді капсул чи роблять емульсії, підбирають шампуні з біотином. І біотин (вітамін В7) скрізь просувається як нутрієнт №1 проти облисіння. Проте немає жодного фахового клінічного дослідження, яке б підтверджувало цю думку.

волосся

3. Облисіння через шапку

Є і такий дивний міф: якщо регулярно носити шапки, то це посилить випадіння волосся. Прихильники цієї думки стверджують, що шапка створює тиск на коріння волосин та погіршує кровопостачання до фолікул. І ця думка, звичайно ж, дуже помилкова. А от якщо ви в морозну погоду буде ігнорувати головний убір – то облисіння вам гарантовано! Тож якщо боїтеся шапок, обирайте верхній одяг з надійними теплими капюшонами.

4. Часте миття призводить до облисіння

Регулярне миття волосся – не причина випадіння. Щодня людина втрачає до 150 волосин – і це в межах норми. А от що дійсно може спричинити початок випадіння – так це надмірно «хімозні» шампуні й щоденне висушування волосся прямо під його коріння. Тож обирайте засоби для миття волосся на натуральній основі, а феном користуйтеся в середньому температурному режимі.

5. Зачіски не псують волосся

Це помилково! Не варто щодня ходити вдома, затягуючи довге чи середнє волосся в пучок, хвіст. Саме це стане причиною механічного впливу на волосся та посилить їхню слабкість. Тугі плетення швидко ведуть до випадіння волосся. З цієї ж причини категорично не можна лягати спати, якщо на волоссі залишаються резинки, заколки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий вітамін проти старіння організму

Читайте також