Головна Здоров'я 5 корисних властивостей м’яса індички для здоров’я

5 корисних властивостей м’яса індички для здоров’я

mamabook
96 Переглядів

мясо, филе, индейка, курятина, продуктыБагатий склад м’яса індички пояснює, чому цей продукт є таким неймовірно корисним. М’ясо індички універсальне, оскільки підходить для людей різного віку. Більше того, лікарі рекомендують вживати його регулярно в якості профілактики багатьох захворювань.

Наш сайт Mamabook розповість про корисні властивості цього м’яса.

1. Низький рівень жирів дозволяє індичці бути дієтичним, а отже – незамінним у раціоні людей, які страждають зайвою вагою, атеросклерозом, холециститом.

2. Це важливе джерело високоякісного білку. Білок особливо важливий для молодого організму дитини чи підлітка, який активно росте. І для дорослих, які активно займаються спортом. Серед дітей дуже поширена алергія на курячий білок, тому індичка буде незамінною у дитячому або спортивному харчуванні.

3. Триптофан, який містить у цьому виді м’яса у великій кількості, здатен робити дива. Ця амінокислота, яка знижує прояви стресу, налагоджує сон, дає організму потрібен розслабляючи ефект.

4. Мало хто з нас турбується про здоров’я щитовидки. Але індичка здатна забезпечити нашу залозу на 50% від добової норми селену. А він – потужний захисник ендокринної системи, один з найсильніших природних антикосидантів.

5. Індичка має сильні властивості антиейджингу. Це продукт, який допомагає клітинам нашого організму інтенсивно оновлюватися, як результат – відстрочує прояви старіння.

Важливо! Сьогодні на всіх птахофабриках активно застосовуються гормони та антибіотики з метою стрімкого росту птахів. Але саме в індичці процент вмісту цих речовин значно нижче, ніж у курячому м’ясі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Склад м’яса індички


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також